Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wielka dziura po wyrwaniu i dzikie mięso..

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wielka dziura po wyrwaniu i dzikie mięso..

    Witam... Mam problem i niewiem do kogo sie z nim zwrócić czy moze to normalne... Mam 26 lat, 5 dni temu miałem wyrywaną górną 4. Pani doktor cieżko było ją wyrwać ale dała rade. dwa dni później wyjechałem do UK gdzie obecnie sie znajduje. Pani doktor przepisała mi antybiotyk i dała tabletki do zęba abym raz dziennie je stosował. Problem polega na tym ze dziąsło po wyrwaniu zrobiło się sine i wyglądało jak tak zwane dzikie mięso, wczoraj kawałek tego dziąsła poprostu odpadł i mam teraz wielką dziurę, w dodatku w dziąsle przy zębie obok zbiera się ropa.. Niewiem co robić, czy to normalne? dodam ze miejsce to mnie nie boli i przepłukuje je raz dziennie rumiankiem... Proszę o poradę co robić. Z góry dziękuje...

  • #2
    Powinien to zobaczyć lekarz. Na prawdę na podstawie opisu nie mogę nic konkretnego powiedzieć. Zwykle nie pozwalam płukać pacjentom przez 2 doby po usunięciu bo potem wypada skrzep i źle się goi.

    Komentarz


    • #3
      Nie płukałem tego miejsca wiec niewiem dlaczego tak sie stało... Dzwoniłem dzisiaj do pani doktor i powiedziała ze organizm pozbył sie poprostu martwej częsci dziąsła do której nie dopływała juz krew. I ze wszystko powinno sie z czasem zrosnąć.. Biorę antybiotyk Clindamycin- MIP 600 mg. dzisiaj gdy sie obudziłem zauważyłem ze w tej dziurze zrobiło sie cos białego... niewiem czy tak powinno być

      Komentarz


      • #4
        dzisiaj kolejny dzien a mi towarzyszy coraz wiekszy bol. Dziaslo spochniete, w dziurze po zebie cos bialego a ja niewiem co robic... Prosze o pomoc...

        Komentarz

        Pracuję...
        X