Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwne uczucie w zębach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziwne uczucie w zębach

    Witam,
    mam problem i proszę o jakąś podpowiedź. Od jakiegoś czasu czasami czuję dziwne uczucie w górnych jedynkach. To jest tak jakby zaraz miały wylecieć ;/ w ogóle nie czuję jakby to były moje zęby tylko coś obcego siedzącego w dziąsłach. Te zęby nie bolą. Z innymi takiego problemu nie mam. Od dwóch dni takie uczucie mam cały czas i do tego pojawiła mi się szparka między tymi zębami której nigdy wcześniej nie miałem. W ogóle to zaczęło się kiedy zaczęły mi wyrastać zęby mądrości ale czasem czułem to tylko rano a potem przechodziło i czułem to rzadko ale od dwóch dni czuje tak cały czas. Dzisiaj jadłem wafelka to myślałem że zęby w nim zostawie ;/ Te zęby nie wyglądaja na chore, nie ruszają się chyba, dziąsła są różowe i nie krwawią, nie ma żadnego opuchnięcia. Proszę o pomoc bo nie chcę zostać w wieku 24 lat bez zębów do tego na samym przodzie...

  • #2
    Być może wyrzynające się zęby mądrości wywierają tak mocny nacisk iż zeby te drętwieją. Nic innego nie przychodzi mi do głowy może ktoś z kolegów coś jeszcze napisze. Najlepiej udać się do stomatologa może tez do ortodonty.

    Komentarz

    Pracuję...
    X