Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nietypowy problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nietypowy problem

    Mam 14 lat i pewien problem gdy dzisiaj rano wstałem poczułem ze mam prawie całego skruszonego zęba. Miałem zakładaną plombę w wieku 5 lat. Ten ząb jest całkiem z tyłe i on jescze trze mi o język i strasznie boli. Wieczorem zauwazylem że dziąslo z boku jakby sie od niego odczepia niewiem co z tym zrobić. Proszę o dobrą i szybką porade

  • #2
    Trzeba aby zobaczył to stomatolog. Może to byc przetrwały mleczak albo to już stały ząb się zepsuł. mOŻE JAKIEŚ ZDJĘCIE?

    Komentarz


    • #3
      Tak to mleczak. Ale zdjęcia wole nie pokazywać :P

      Komentarz


      • #4
        Mam poważny problem z zębem . Prosze o rade

        Z 4 lata temu wywróciłam się z psem i złamała mi sie prawa jedynka do połowy ból okropny poniewaz nerwy na wierzchu a natomiast lewa jedynka jest niemalze cala normalnie prawie wogole nie widac ze cos tam delikatnie sie ukruszlo ale nie boli bo nie nerwów . Rok temu byłam wyrwać tą prawa jedynkę ponieważ okropnie bolała i chciałabym zrobić z zęmbami porzadek dla celów estetycznych i oby sie nie meczyc . W czerwcu planuje iść do dentysty prywatnie aby zrobić sobie tą jedynke której już nie ma , ale lewa jedynka barzdzo dobrze wygląda nie ma żadnych przebarwien nie boli jak pije tylko gdy dotykam paznokciem z boku zęba przy samym dziąśle to barzdo delikatnie ale boli i martwie sie ze cos jest nie tak i bede musiala wyrwac kolejna jedynke i robić a to naprawde kosztowny dla mnie wydatek bo ledwo na 1 zemba uzbierałam pieniazki .Bardzo proszę o jakomś rade i odpowiedz

        Komentarz

        Pracuję...
        X