Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból śluzówki jamy ustnej za górną ósemką

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ból śluzówki jamy ustnej za górną ósemką

    Witam mam 24 lat i problem z bólem śluzówki jamy ustnej(chyba tak to się nazywa), przy przełykaniu oraz otwieraniu ust czuje kujący ból. Przy lustrze gdy otworzyłem by zobaczyć gdzie dokładnie umiejscowiony jest ośrodek tego nieprzyjemnego bólu okazało się że za górną ósemką (zeby mardości już dawno mi wyrosły i to bez bólu), gdy przełykam kuje mnie, gdy jem zupe otwieram by zjeść łyżke kłuje mnie paraliżująco, od czasu do czasu mam również delikatnie spuchniętą cześc gdzie znajduję się sluzówka ustna....


    byłem już u dentysty i powiedział że to nić niepokokącego, powiedział że jakieś naruszenie dziąseł i okolicy ósemek i że mam płukac te okolice strzykawką i mówił coś co przypominało mi stan zapalny...zalecił mi płyn taki czerwony do płukania jamy ustnej 2 razy dziennie przez tydzień a nazywał się Eludril.

    Ale być może chciał mnie szybko spławić i zbagatelizował sprawę, a kasę za "konsultacje" wziął. Mija 2 dzień od płukania płynem, jem głównie kaszki i tego typu rzeczy, śline połykam z bólem.

    Ps. nie wiem czy to przypadek ale dostałem to po długim zimowym spacerze, a dziś na dodatek męczy mnie goraczka, katar i osłabienie.

    Pozdrawiam i z góry dziekuje za jakies informacje ponieważ nie wiem ile może to potrwac i po jakim czasię iść do innego dentysty gdy sytuacja nie ulegnie zmianie.
Pracuję...
X