Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Drugie zatrucie zęba - problem.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Drugie zatrucie zęba - problem.

    Witam.13 grudnia byłem u dentysty.Oczywiście moja szóstka,z której wcześniej wyleciała plomba, musiała mieć leczenie kanałowe.Tak więc 13 grudnia założyła mi trutkę,i zapisała na 10 stycznia.
    28 grudnia ząb zaczął tak boleć że nie mogłem wytrzymać z bólu.Brałem dziennie po jednej tabletce ibuprofenu i pomagało.10 stycznia na wizycie pani powiedziała,że jeden kanał się nie zatruł i ponownie założyła trutkę,i ponownie zapisała na 24 stycznia.Po tym zatruciu ból był taki że chodziłem po ścianach,brałem po 2/3 ibuprofeny na dzień.Od niedzieli ból minął, i jest okej.Nie biorę już żadnych tabletek,ale jak przejadę mocno językiem na tym zębie to coś tam jeszcze czuje.
    Co mam w takim razie zrobić?Czy ząb się już kompletnie zatruł i tego 24 będę miał z nim już spokój?
    Proszę o pomoc.

  • #2
    Raczej się już zatruł. Można poprosić o znieczulenie podczas leczenia kanałowego.

    Komentarz


    • #3
      A wiec wygląda to tak: nadal się nie zatruł Wstawiła ponownie trutkę,ale mówiła że jakąś inną i mam przyjść za tydzień w piątek.Po zatruciu bolał mnie 30min i przestał (o dziwo przy poprzednich zatruciach nie szło wytrzymać)
      Czy to normalne że ten nerw nie chce się zatruć? Bo powoli zaczynam się bać...
      Ostatnio edytowany przez korni007; 24.01.2012, 20:15.

      Komentarz


      • #4
        Żeby leczyć kanałowo ząb nie musi być zatruty. Dobre znieczulenie i można leczyć a tak nigdy nie bedzie końca tego trucia.

        Komentarz


        • #5
          Właśnie wróciłem od dentystki.
          Otóż ząb ponownie się nie zatruł,po czym pani próbowała robić mi kanałowe na żywca
          Dostałem po chwili znieczulenie,pani ładnie podziubała igiełkami w kanałach,poczyściła porobiła to co trzeba, po czym założyła mi chyba ćwieki i zapisała na 17 lutego.
          Teraz zaczynam się martwić.Po co włożyła mi te ćwieki?Co będzie dalej?
          Ostatnio edytowany przez korni007; 03.02.2012, 19:32.

          Komentarz


          • #6
            Nie wiem co Pani doktor nazywa ćwiekami, także na to pytanie nie odpowiem.

            Komentarz

            Pracuję...
            X