Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomocy!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pomocy!!

    Witam,mam nastepujacy problem otoz mam gorna dwojke na wypadnieciu,caly zab sie rusza i gorna jego czesc zwyczajnie odpadla mam odsloniete dziaslo! nie moge normalnie jesc sprawia mi tez to problem przy mowieniu uczucie jest takie jakby zab mial zaraz wyleciec..dodam ze polowa tego zeba jest popsuta poniewaz byl leczony a po plombie nie ma sladu.panicznie boje sie dentysty i mam pytanie czy konieczne bedzie usuniecie zeba i wstawienie wkreta,implantu lub czegos innego?bardzo prosze o pomoc i porady. z gory dziekuje !

  • #2
    Raczej tak! Usunięcie i implant.
    Ale pytanie zasadnicze to - Dlaczego tak bardzo ząb się zepsuł?
    Zaniedbanie?
    O implanty trzeba dbać równie mocno jak o własne zęby, jesli nie bardziej.

    Komentarz


    • #3
      Mam złe wspomnienia z wizytami w gabinecie stomatologicznym,i mam pytanie czy ten zabieg jest bardzo bolesny i ile trwa cała procedura od początku do końca? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

      Komentarz


      • #4
        Przy dzisiejszej technologii wizyta u dentysty to nie to co kiedyś, co potwierdzają nasi pacjenci którzy po 15, 20 latach zdecydowali się na leczenie. Wszyscy żałują, że tak późno się przekonali do dentysty albo tego że wcześniej nie było takich możliwości znieczulenia i leczenia.
        Czas usunięcia jest rożny i zależy od stanu zęba. Czasem im ząb bardziej zepsuty tym łatwiej usunąć ale oczywiście są wyjątki.

        Założenie implantu 15-20 minut.

        Oczywiście najlepiej zasięgnąć informacji w gabinecie, w którym zamierzamy się leczyć. Należy także sprawdzić co z pozostałymi zębami.

        Komentarz

        Pracuję...
        X