Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból po trutce?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ból po trutce?

    Witam,

    Mam spory problem z lewą tylną częścią zębów zarówno dół jak i góra. Ostatnio byłem u dentysty po 1 Listopada, gdzie to wyjechaliśmy rodzinnie na groby na Podkarpacie 300km od domu. Tam rodzina nam poleciła dobrego jednego z najlepszych dentystów w Sanoku, do którego to wybrałem się. Zrobił mi wręcz rewelacyjnie 6 lewą dolną i zaczął robić 5 lewą dolną. W 5 była kiedyś plomba, która wypadał parę lat temu. Z czyścił zęba, założył trutkę i kazał iść na prześwietlenie zęba i do dentysty w mojej miejscowości. Po jakimś czasie mam chwilowe bóle tamtych okolic kilkanaście razy dziennie odczuwane. Są dość dziwne bo nie da się przez nie określić który ząb je powoduj i co w o ogóle jest grane... Trutka jest do tej pory, nigdzie z nią nie byłem bo mam wstępnie jechać na Podkarpacie na fermie wiec już nie długo. Pisze jednak bo ostatnio bardzo się nasiliły i dziwnie skupiły na górnej 3, tak jak by to tam był problem. Ból jest kilkakrotnie dziennie przez krótki czas, ale dotkliwie go czuć, i nie wiem o co chodzi i co może być powodem. Wydaje mi się że trutka. Ból jest tego typu jak by się powietrze dostawało do zerwa.

    PS: Przed wybraniem się do dentysty w Sanoku, nic mnie nie bolało i nie było żadnego problemu.

  • #2
    Trochę za długo chodzisz z ta trutką. max to 3 tyg. a tu zaraz 3 m-ce!!!!

    Komentarz

    Pracuję...
    X