Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z spuchnietymi dziąsłami oraz nadwrazliwosc zebow pomocy!!!!!!!!!!!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem z spuchnietymi dziąsłami oraz nadwrazliwosc zebow pomocy!!!!!!!!!!!!!

    Prosze o porade od tygodnia mam spuchniete dziąsla i czuje przy 2 zebach taka obwódkę jest ona biała troche szorstka,. Dziąsła nie krwawia troche bola. da sie to czyms zaleczyc i zeby ta opuchlizna zeszła i dadam ze mam starsznie bardzo wrażliwe zeby od własnie od niedawna.
    nadmienie tu jeszcze ze ponad pół roku leczyłam sie z zapalenia dziąseł kamien byl usuwany dostawalam takie leki jak corsodyl dentosept trascodent masc lecz te troche pomagly potem stan moj sie pogorszyl znacznie i barlam aminoksiklaw i metronidazol tutaj jbylo troche lepeiej lecz dzisla byly dalej spuchniete bardzo i odstawjace od dziasel zastosowlam pozniej solcseryl ten znacznie pomogl dzisla wrocily do stanu sprzed chory niemalze. I wszytko bylo by dobrze od dluzszego zcasu gdyby nie teraz dziasla spuchly mi odczuwam przy tym do tego nadwrazliwosc i to bardzo!!!! i do tego jeszcze te biale obwodki wokol 2zebów. zastosowlam solcoseryl skoro wtedy pomogl znacznie ale teraz po zastosowaniu wydaje mi sie ze dziasla sa bardziej spuchniete niz gdbym go wogole nie zastaosowala.Nadmienie tu jeszcze probelm nadwrazliwosci caly czas stosuje paste z plynem meridol moze za dlugo i przez ta paste mam nadwrazliwosc tez??Prosze o poradę może na tę spuchniete dziasla i ten stan zapalny obwodki wkol zebow to moze jaks masc by pan polecil co mam robic no i ta nadwrazliwosc?????

  • #2
    Trudno powiedzieć. Prosze iść do dentysty.

    Komentarz

    Pracuję...
    X