Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Biała Perła - opinie pacjentów i lekarzy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Biała Perła - opinie pacjentów i lekarzy?

    Odgrzebałem w internecie pewien ciekawy specyfik, a mianowicie "Białą Perłę" ( ). Ponoć daje wyśmienite efekty jeśli chodzi o wybielanie, ale... Opinie w internecie są podzielone. Chciałbym zasięgnąć opinii użytkowników z tego, bądź co bądź, specjalistycznego forum. Byłbym wdzięczy za opinie stomatologów, którzy mieli styczność z tym produktem. Czy to jest bezpieczne dla zębów, dziąseł? Czy faktycznie daje takie dobre efekty za niewielkie (w porównaniu do kosztów profesjonalnych zabiegów) pieniądze?

  • #2
    Osobiście nie miałam do czynienia z tym produktem, ale znajoma stosowała ten preparat i powiedziała, że jakieś efekty daje - nie było to coś niezwykłego, lecz zęby stały się nieco bielsze. Z pewnością bezpieczniejsze byłoby wybielenie zębów przez specjalistę - usunięcie osadu nazębnego a potem przejście do wybielania sprawdzonymi preparatami dentystycznymi - z pewnością efekt gwarantowany (tak mi się przynajmniej wydaje). A co do wybielania domowego preparatami dostępnymi powszechnie na rynku (oczywiście nie mówię, że nie ma preparatów skutecznych i bezpiecznych) to wydaje mi się że w pewnym stopniu mogą niszczyć szkliwo i osłabić zęby (o grozo i tak kiepsko z tymi zębami ;p) oczywiście w zależności od zawartych w preparacie środków wybielających (ale na ten temat to lepiej niech się wypowie specjalista bo zbytnio się nie znam) - specjalista raczej wie co dla naszych zębów jest zdrowe i bezpieczne No i zęby nie u każdego wybielają się tak samo (ponoć).

    Oczywiście mogę się mylić, jako "pacjenta" wiem ile wiem bądź coś tam słyszałam, lecz również jestem ciekawa opinii stomatologa

    Pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowany przez Angie; 10.01.2012, 20:33.

    Komentarz


    • #3
      podczas wybielania białą perłą kuracją 5dniową nie piłam kawy, wina, wstrzymywałam się od palenia, z "białej diety" głównie piłam wodę, do jedzenia biały ryż, pieczywo itp, z warzyw chyba wszystko oprócz buraków, ale bez przesady, efekty są mimo wszystko

      Komentarz

      Pracuję...
      X