Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Implanty- pomoc w podjęciu decyzji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Implanty- pomoc w podjęciu decyzji

    Witam,
    byłam na konsultacji w kilku klinikach i za każdym razem polecano inne implanty. Wiadomo, ze każdy będzie polecał 'swoje'
    Tu moje pytanie, czy moglibyście wypowiedzieć się o implantach:

    IDI
    Astratech
    Biomed 3i

    Do końca stycznia chciałabym podjąć decyzję
    Bardzo proszę o pomoc, za którą z góry dziękuję

  • #2
    ogólnie to nie znam się na tych rzeczach, ale na pewno mogę Ci odradzić zrobienie mostku. oczywiście to zależy, ile zębów chcesz dać sobie zrobić i czy te zęby są obok siebie.

    Komentarz


    • #3
      Tak, tak. Most odpada.

      Brakujące zęby to obydwie górne dwójki.

      Komentarz


      • #4
        Implanty to raczej obojętne jakie. Ważna jest estetyczna odbudowa tych jedynek na implantach. Jest to okolica bardzo wymagająca. Polecam łącznik cyrkonowy i korony pełnoceramiczne.

        Komentarz


        • #5
          Obojętne? Nie liczy się, która firma jest lepsza, ma lepszą renomę?

          Komentarz


          • #6
            Kość nie rozpoznaje jaka to firma.
            Natomiast bywa że firmy pojawiają się i znikają i trudno po wielu latach znaleźć jakieś części zamienne, choć obecnie w technologii cad-cam raczej wszystko powinno się dać dorobić.
            Cenniejsze od firmy jest doświadczenie implantologa.

            Komentarz


            • #7
              Dziękuję za odpowiedzi.

              Jeden z implantologów, który pracuje na francuskich implantach IDI wspominał, że choć nie są one znane jak inne to ma pewnoś, że firma nie zniknie za rok, czy dwa, bo korzysta z nich od kilkunastu lat.
              Przeanalizuję wszytko jeszcze raz i czas podjąć decyzję.
              Ma Pan jeszcze może jakieś uwagi, czy wskazówki dla takiego laika?

              Dziękuję raz jeszcze

              Komentarz


              • #8
                Uwag nie mam.
                Pozdrawiam

                Komentarz


                • #9
                  Mam jeszcze pytanie. Na stronach dentyści podają nazwy "korona pełno ceramiczna", nie podają firm. Czy powinna być ona podana, czy ona pochodzi od producenta implantów?

                  Komentarz


                  • #10
                    Koronę wykonuje się indywidualnie dla każdego pacjenta. Dlatego nie ma firm.Korona to rękodzieło.

                    Komentarz


                    • #11
                      poważna sprawa, nie ma co oszczędzać. Do tego koronka i sprawa załatwiona. Ważne by wybrać dobrego stomatologa. Nie warto kusić się jakimiś promocjami.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X