Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stan ropny od pól roku !!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stan ropny od pól roku !!

    Witam ja już nie wiem co mam robić . Mam stan ropny na dziąśle od zew. strony pod górną lewą 4 i dolną lewą 6. Ciągnie się to od grudnia tamtego roku, byłem ciągle leczony prywatnie a jestem studentem i wypłukało to mnie ładnie. Mialem rozwiercane zęby gdyż początkowo nie wiadomo od którego zęba (lewa góra ) promieniował ból . od 7 po 4 i na końcu okazało się że winna podobno była 4. Ból objawiał się tym, ze jak zaciskałem szczęke to tak jakby zęby z lewej strony u góry i z lewej dolna 6 były wyżej od innych. Zdjęcia wykazały duze zmiany pod czwórką górną. Gołym okiem widać przy podstawie 4 górnej linie cięcia ( dentysta powiedział, ze to przebarwienie) aż ząb się rozłamał, ale był faktycznie był wiercony, wkładane kompresy, antybiotyki do kanałów i nic nie dało do dzis jest stan ropny i przednia ścianka zeba została. Teraz taka sama linia cięcia przy podstawie ukazała się przy 6 dolnej. Te zęby były juz wypełniane , były duze ubytki. Boje sie ze znow ząb poprostu pęknie. I te stany ropne mnie martwią, bólu juz nie ma ma, ale językiem na dziąsłach pod tą 4 górną i dolną 6 czuć zgrubienia, ropienie i to 6 mc !! Mialem juz chyba z 4 kuracje antybiotykowe, ktore moj organizm odczuł ;/ nie wiem co robic. Mam pytanie czy jest jakaś możliwość porady nieodpłatnej stomatologicznej na kase chorych w Poznaniu? Bo nie wiem co dalej z tym robić...
Pracuję...
X