Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pytanie o flooryzacje kontaktowa !!! ????

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pytanie o flooryzacje kontaktowa !!! ????

    Mam problem otoż po zakonczeniu leczenia wszystkich zębów spytalam dentystkę o jakis sposob wzmocnienia szkliwa polecila mi fluoromex z tym że ja nie wiem czy moge juz zastosować bo jakis zcas dluzszy leczylam dziasla mialam ostre zapalenia dziasel co parwda juz wyleczoone ale stosowalam wtym czasie meridol plyn z pasta i wlasnie po dluzszym jego stosowaniu zauwazylam ze mam pzrebarwione troche zeby dentystka co parwda usunela mi jaks specjalna pasta te przebarwienia ale nie do konca i tu pytanie czy moge zastosowac fluoromex w tej sytuacji czy jak go zastosuje to te przebarwienia mi juz na zawsze zostaną i nie zejda? czy mzoe lepiej doczyscic zeby z tego meridolu pasta delikatnie wybielajaca bo taka tez ostnio stosowalam zeby usunac calkiem te przebarwienia i dopiero zastaoswac floromex? dodam ze kamienia nie mam bo miałam usuwany.???????

  • #2
    Fluormex można stosować 1x co 2 tygodnie. Maksymalnie przez 10 tygodni. Nie oglądałem Pani przebarwień, proszę więc zastosować się do zaleceń swojego dentysty.

    Komentarz

    Pracuję...
    X