Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z dziąsłem po wyrwaniu zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z dziąsłem po wyrwaniu zęba

    Jakiś miesiąc temu wyrwałam bolał mnie ząb,poszłam do naszej dentystki tu na wsi i mówię co się dzieje a ta bez niczego mówi ,że trzeba go wyrwać. Ok jak trzeba to trzeba! Dobra znieczulenie i czekamy,po paru minutach zaczęła rwać nie wiedziała sama co się dzieje bo ząb nie chciał wyjść nie dość,że mi koncik ust naruszyła to rozerwała mi całe dziąsło. Ząb był straszny korzenie były tak pozawijane że nie byłoby szans na leczenie kanałowo. Teraz mam taki problem bo dziura mi sie jeszcze nie zrosła a na dziąśle pojawło sie takie twarde coś jakby tam sie coś wrosło dziąsło mam opuchnięte . Przy robieniu różnych min to czuje to jak mnie kuje. Co powinnam z tym zrobić i czy to może być groźne?

  • #2
    Gojenie trwa 6-8 tygodni. Z opisu wynika że ten czas jeszcze nie minął. A rana cały czas się goi. Gdyby występowały silne dolegliwości bólowe - należy natychmiast zgłosić się do dentysty.

    Komentarz


    • #3
      Dziś idę do dentystki sadystki ale to nie problem z gojeniem tylko mi sie coś wrasta w dziąsło jak mnie wkurzało to kawałek ułamałam i było to coś białego. Tylko ona twierdzi,że zęba wyrwała w całości to zagadką jest to co tam się znajduje. Jeżeli ona nie ma specjalizacji chirurga to powinnam oddać swoje dziąsło w jej ręce? Czy zabieg usunięcia prywatnie czegoś z dziąsła jest drogie. Proszę o szybką odpowiedz

      Komentarz


      • #4
        Widocznie jednak nie wyrwała całego zęba... Lepiej idź do innego dentysty. Bo to mało profesjonalne zachowanie.

        Komentarz

        Pracuję...
        X