Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

proszę o pomoc, ropa przy korzeniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • proszę o pomoc, ropa przy korzeniu

    hej!
    mam 18 i od jakichś 6 może 7 lat (nie pamiętam dokładnie), mam jednego popsutego zęba, jest on kompletnie dziurawy, ma jedną ścianę od strony polika, jakiś czas temu, może z 3 miesiące temu zaczął mnie boleć, ból był nie do wytrzymania, chodziłem jak naćpany, nie potrafiłem się skupić. myślałem, że nie będzie boleć.
    Ból trwał jakieś 9 godz! Dziwię się, że tyle wytrzymałem. No ale cóż... wcześniej byłem już 3x u tego samego dentysty, a to, że potrzebował do rejestracji to albo tamto to nie przyjął mnie, dałem się na łaskę czasu, aby szybko zleciał, myślałem, że się poryczę, ale wytrzymałem, strasznie zły byłem wtedy.
    na drugi dzień miałem jakąś kulkę, po południu mi się nudziło to zacząłem ssać tego zęba, była w nim dziurka to krew wypłynęła, wyplułem... od razu odczułem ulgę!
    jak już wspomniałem - minęło gdzieś z 3 miesiące od tego bulu i do dzisiaj mam tą kulkę przy zębie... co zrobić aby ona znikła? czy są na to jakieś leki?
    proszę o pomoc...

  • #2
    Rada jest tylko jedna - trzeba wyleczyć zęba (leczenie kanałowe). Jeżeli ząb jest na tyle zniszczony, że nie kwalifikuje się do leczenia, wtedy pozostaje tylko jego usunięcie.

    Komentarz

    Pracuję...
    X