Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból jedynki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ból jedynki

    Witam!

    Około rok temu trafiłam do dentysty z bardzo dużym ubytkiem w górnej jedynce. Pani doktor robiła wszystko by wyleczyć zęba bez jego zatrucia. Wszystko poszło po myśli i pół roku całkowicie skończyłyśmy pracę nad moją jedyneczką. Jedynym minusem było to, że ząb stał się nadwrażliwy, jednak pani doktor mówiła, że to dobrze, gdyż mamy pewność, że jest żywy. Kilka dni temu poczułam, że nic nie czuję - znaczy ząb przestał reagować na zimno i ciepło. Przestraszyłam się, ale nic nie zrobiłam, postanowiłam go tylko obserwować. Od dwóch dni jednak ząbek ten zaczął mnie boleć. Nie jest to ból stały, jedynie przy dotyku innym zębem,czasem czuję też jakby pulsował Zastanawiam się czy to może być coś poważnego, ale boję się iść do dentysty gdyż nie chce mieć leczenia kanałowego. Dodam, że jestem bardzo młoda i jakoś nie wyobrażam sobie życia z pociemniałym zębem. Czy są jakieś domowe sposoby na taki ból, czy mój ząbek może przechodzić tylko trudny okres, czy to jednak coś poważnego?
    Proszę o szybką pomoc, będę bardzo wdzięczna za wszystkie rady !

  • #2
    Zdecydowanie jak najszybciej musisz udać się do stomatologa. Wygląda na to, że ząb obumiera stąd ten ból. Jeśli będziesz zwlekać z pójściem do dentysty to ząb ściemniej szybciej i ostatecznie może się to skończyć ropniem.Żadne domowe sposoby tu nie pomogą.

    Komentarz


    • #3
      Re: Banner gesucht

      Dodam, że jestem bardzo młoda i jakoś nie wyobrażam sobie życia z pociemniałym zębem. Czy są jakieś domowe sposoby na taki ból, czy mój ząbek może przechodzić tylko trudny okres, czy to jednak coś poważnego?.

      Komentarz

      Pracuję...
      X