Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

opuchlizna dziąsła przy antybiotyku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • opuchlizna dziąsła przy antybiotyku

    Witam serdecznie...

    Mam dość nie przyjemny problem. Mianowicie mam pozostały korzeń po leczeniu kanałowym z przed paru lat, górna szóstka. około tygodnia temu zauwazylem lekką opuchlizne, której towarzyszył ból. Ze względu na to, iż problemy zaczeły sie pod koniec tygodnia a mój dentysta wtedy nie przyjmuje przez weekend płukałem spuchniete miejsce szałwią, w niedziele dokupiłem żel DentaSeptA. w poniedziałek byłem u dentysty, chciał mi rwać korzeń z opuchlizną, nie zgodziłem sie, przepisał mi antybiotyk Duomox 1g 2x2 tabletki dziennie i jakas osłonke. po 3 pełnych dniach stosowania antybiotykuból minoł, jest tylko podczas wiekszego nacisku, ale dziąsło spóchło okropnie dodatkowo nad 5 i 7.
    Czy ktoś potrafił by się wypowiedzieć czy to norma, czy może antybiotyk nie działa...troche się niepokoje tą opuchlizną.

    pozdrawiam

  • #2
    witam ponownie...

    co do mojego problemu, dzisiaj dziąsło spuchło do granic możliwości, by wieczorem pęknoć, wypłyneła ropa, wycisnełem ją do końca jak narazie zero bólu dziąsło miękkie...czy ktoś jest w stanie powiedzieć czy wszystko ok?

    pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Trzeba usunąć korzeń bo jak widać antybiotyk sobie nie radzi.

      Komentarz


      • #4
        witam ponownie

        po wyciśnięciu ropy ból i opuchlizna ustąpiły do niedzieli całkowicie, właśnie odstawiłem antybiotyk. Do chirurga jestem umówiony na 20 grudnia, mam nadzieje ,że nawrotu nie będzie i przy okazji jeszcze jedno pytanie, czy jest możliwość usunięcia korzenia tak jak mówiłem 6 i 7 tylko że dolnej jednocześnie czy beda problemy, miałbym z głowy.

        pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Jeżeli są to zęby po tej samej stronie (prawej lub lewej) to istnieje taka możliwość.

          Komentarz

          Pracuję...
          X