Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zmiana antybiotyku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zmiana antybiotyku

    we wczesniejszym watku poruszylam palenie paierosow. teraz chcialabym zaciagnac opinii na temat zmiany antybiotyku z augumentin na clindamycin. otoz moj chlopak w sierpniu mial taki sam problem z ropa co ja i lekarz przepisal mu augumentin jednak u niego on nie podzialal i trafil do szpitala na oddzial chirurgii szczekowej i tam mu zalozyli dreny spuscili rope i wyrwali zeba. ale nie oto chodzi. chodzi mi o to ze przed moim pojsciem do dentysty tzn od wczoraj ja bralam ten augumentin i dzis rano wzielam 3 tabletke. moje pytanie to czy mam zmienic augumentin na clindymacin ? jezeli tak to po jakim czasie od zastosowania tabletki augumentinu mam wziasc pierwsza tabletke tego drugiego?

  • #2
    dodam jeszcze ze po augumentinie mam nudności i jestem osłabiona.

    Komentarz


    • #3
      1) Proszę dokładnie opisać przypadek. Każdy założony temat jest traktowany osobno i nie opisała Pani tu dokładnie całej sytuacji.
      2) Branie antybiotyków bez nadzoru lekarza nie powinno mieć miejsca. Skoro lekarz nie przepisał Pani danego antybiotyku nie powinien być on zażywany. O tym co Pani bierze należy poinformować lekarza podczas wizyty.

      Komentarz


      • #4
        Otóż byłam dziś u dentystki bo spuchłam na twarzy aż pod oko mi podeszło to się przestraszyłam i poleciałam. Dentystka probowala udroznic jakos od strony zęba zeby ropa splynelka ale sie nie dało. dala znieczulenie (bolalo;() i nacinala dziaslo ale to też nic nie dalo to przypisała antybiotyk i zimne oklady. a jak po 3 dniach nic sie nie poprawi to na wyrwanie... mam nadzieje ze do tego nie dojdzie. nie martwie sie strata zeba ale bolem ;((

        A co do antybiotyku to ile mam przeczekać aby móc spokojnie zażyć drugi( ten który mi przypisała dentystka ?

        Komentarz


        • #5
          Wszystko wg zaleceń lekarza.

          Komentarz


          • #6
            ok dziękuję.

            Komentarz

            Pracuję...
            X