Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zab boli po zatruciu / dziwna sprawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zab boli po zatruciu / dziwna sprawa

    Witam. Jest prawie 6 rano a ja z bolu nie moge spac i zwijam sie na fotelu przed komputerem... Opowiem od poczatku. Okolo miesiac temu strasznei bolal mnie zab (6 moze 7 nawet nie wyczuje bo cala strona boli) udalem sie do dentysty i ten rozwiercil mi zab i wsadzil trucizne (chyba). Nastepna wizyta miala byc po 2ch tygodniach i leczenie kanalowe. niestety stracilem prace a zarazem ubezpieczenie i nei stac mnie na takie leczenie wiec nie poszedlem na nie. Zab nie bolal ani nic a dzisiaj znowu zacza ... niby zatruty i wogle byl rozwiercany a Tu co? z jakiej racji boli ? zadne tabletki nei pomagaja ... jedyne to lodowata woda przytrzymana przy zebie usmieza bol ale ile mozna pic .. juz wypilem ponad 5 litrow az mi nei dobrze ... Co dalej zrobic? Myslalem nad wydlubaniem tego co mi tam wsadzil tej niby trucizny (bo jeszcze jest i niby zaplabowane tym cementem) Czy to by pomoglo? Jezeli nei to doradzcie cos domowym sposobem ...

  • #2
    Trucizna? przecież tego się już prawie nie stosuje. Możliwe, że to co masz w zębie to tlenek cynku który działa m.in bakteriobójczo remineralizująco. Zapewne nic innego niż kanałowe leczenie nie będzie wchodziło w gre bo z tego co piszesz to bakterie zaszły już daleko i wywołały stan zapalny. Jak najszybciej udaj sie do dentysty jeśli nie chcesz stracić zęba. Domowymi sposobami pozbędziesz się na chwile bólu ale nie problemu.

    Komentarz


    • #3
      Domowe sposoby tu nie pomogą, proszę jak najszybciej udać się do dentysty.

      Komentarz


      • #4
        no tak tak ... z domowymi chodzilo mi tylko o to zeby nie bolalo do czasu az odzyskam ubespeiczenie... dzisiaj bylem u dentysty i mowila cos o "zgorzelach" czy jakos tak ... costam sie bawila miazgociagami i puki co jest dobrze .. plukanie kanalow i costam wsadzila znowu i za tydzien wizyta. Czasami costam kuje ale nei tak jak wtedy ... mowila mi ze moze pokuc troszke ale jak kuje to dolny i gorny rownolegle.. to poradzicie cos na bol? tak na zapas lub innym szukajacym w necie rozwiazania

        Komentarz

        Pracuję...
        X