Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znieczulenie, błagam pomożcie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Znieczulenie, błagam pomożcie

    Ząb mnie boli od 3 tygodni, dziś juz się z bólu zwijam i mam do was pytanie.
    Chcę iść do dentysty na zabieg wstawienia bląby bo w tym zębie jest głęboka dziura, jak będzie mnie leczyć i co najważniejsze czy jest możliwe by mi to wiercenie znieczuliła bo jak nie to wogule nie ma mowy bym się tam udał.
    Chodzi mi o takie wiertełko co tam czyściła mi kiedyś a potem pląbe wstawiała.
    Ktos mówi że za zapłatą ok. 20 zł mi znieczuli ból ale wole się zapytać ludzi którzy się znają.

  • #2
    Tak , u mojego dentysty znieczulenie kosztuje 20 zł i po kilku sekundach już nic nie czuje .
    Znieczulenie prawie nic nie boli , jest to lekkie ukłucie słabsze niż ugryzienie komara.

    Ale jeśli mówisz , że ząb boli i ma głęboką dziurę jeśli jest nerw na początu pewnie lekarz wstawi ci truciznę do zęba aby zatruć ząb , chyba że nie ma nerwu to będzie odrazu plomba.

    Gorzej , jeśli ząb ma bardzo ale to bardzo głęboką dziurę i bakterie dostały się daleko wtedy niestety trzeba będzie leczyć ząb kanałowo , a to trochę kosztuje.


    Pozdrawiam , i radzę udać się jak najszybciej do stomatologa , gdyż im dłużej tym gożej .

    Komentarz


    • #3
      Trucia się już raczej nie stosuje. Zapewne od razu będzie leczenie kanałowe. A co do znieczulenia to idz jak najszybciej bo jak zrobi Ci się ostry stan zapalny to znieczulenie moze nie zadziałać i bedziesz krzyczał na całą przychodnie o ile juz tego stanu zapalnego nie masz ale nie obawiaj się zapewne dostaniesz antybiotyk i dopiero pozniej leczenie kanałowe prędko do dentysty jak nie chcesz stracić zęba i sie nacierpieć

      Komentarz

      Pracuję...
      X