Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ząb leczony kanałowo zaczyna boleć co robić?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ząb leczony kanałowo zaczyna boleć co robić?

    Witam
    Jestem tu nowy na forum mam problem który nie daje mi spokoju.
    Mianowicie ząb leczony rok temu kanałowo zaczyna pobolewać a dokładniej coś takiego jak bym go czuł lub bardzo delikatny ból i co z tym robić dalej?

    Jeszcze mam dodatkowo trzy pytania
    1. Czy to poważna sprawa?
    2. Czy zagraża życiu? Pytam ponieważ gdzieś na forum wyczytałem że jak ząb leczony kanałowo zaczyna boleć to można umrzeć na zawał. Czy to prawda?
    3 Czy to prawda że takim zębem musi się zająć jakiś specjalny stomatolog?

    Z góry dziękuję za wszelkie wypowiedzi.
    Pozdrawiam

  • #2
    Witam. Pytasz co robić dalej - idź do stomatologa

    1. No sprawa raczej poważna , jeśli chcesz by ząb nie bolał i w przyszłości nie musiał być wyrwany idź do stomatologa ;p .
    2. Czy zagraża życiu? Hmm , nic o tym nie wiem ale to raczej bujda moim zdaniem .
    3 Czy to prawda że takim zębem musi się zająć jakiś specjalny stomatolog ? Nie , ale lepiej żeby był to lepszy stomatolog który nie zmarnuje Ci zęba , bo zdarzają się tacy którzy potrafią doprowadzić to wyrwana najzdrowszego zęba.

    Myślę , że więcej napisze Ci jakiś stomatolog na Tym forum . Pozdrawiam i życzę powodzenia

    Komentarz


    • #3
      Ząb leczony kanałowo zaczyna boleć co robić?

      Jak boli trzeba iść do dentysty, lepiej jak najwcześniej. Ostatni miesiąc jestem tam co 2 dni i nie jest strasznie.
      Czy po leczeniu kanałowym, po okresie 6 miesięcy było robione zdjęcie rtg, z tego co wiem to powinno - aby zobaczyć czy zmiana się cofnęła i wszystko jest ok.

      Komentarz

      Pracuję...
      X