Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wielki ból zęba - borowanie i dalszy ból

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wielki ból zęba - borowanie i dalszy ból

    Witam, mam pewien problem... Otóż jakiś czas temu miałem leczony ząb, kanałowo, bolało podczas leczenia, później została nałożona plomba i tak przez jakieś półtora roku miałem spokój. Aż nagle przed dwoma dniami zaczęła mnie boleć lewa część twarzy, szczególnie te zęby gdzie miałem leczone i teraz są plomby.
    Byłem dziś u stomatologa który zrobił rentgen i pani doktor powiedziała, że coś jest nie tak. Więc otworzyła tego zęba, zaczęła wiercić, później jakieś igły mi wkładała do tego zęba a następnie założyła chyba lekarstwo, a na to coś białego - pewnie, żeby lekarstwo nie wypadło - piecze przy dotykaniu językiem jak i przy przełykaniu śliny mam dziwne odczucia...
    Natomiast, w dalszym ciągu bolą mnie te zęby - nie wiem czemu, myślałem, że teraz powinny przestać. Wziąłem dwie tabletki solpadeiny i trochę nadstało, da się wytrzymać ten ból i czekam, może przejdzie całkowicie...
    Ma ktoś może jakąś radę co zrobić, żeby całkowicie przestało boleć jak i to dlaczego boli?
    Pozdrawiam.

  • #2
    Nadwrażliwość pozabiegowa może trwać kilka dni. Nie wiemy co dokładnie było robione w zębie i czy ząb faktycznie był leczony kanałowo w przeszłości? Jeśli ząb faktycznie był przeleczony kanałowo do końca to teraz najprawdopodobniej lekarz podjął próbę ponownego leczenia endodontycznego. Prosimy o wstawienie RTG zęba po pierwszym leczeniu kanałowym.

    Komentarz

    Pracuję...
    X