Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Proszę o ocenę i poradę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Proszę o ocenę i poradę

    Witam

    Mam problem z dolną trójką. Jest to ząb który nie wyrósł właściwie. W ostatnim czasie mam wrażenie, że jeszcze bardziej się wykrzywił. Zastanawiam się czy jest to może spowodwane usunięciem dolnej 6 po drugiej stronie (kilka miesiecy temu) czy też może 8 probują się "wypchać " mam 20 lat. Proszę o ocene czy konieczne będzie usunięcie i czy bedzie to skomplikowane oraz jak szybko powinnam sie poddać zabiegowi (w chwili obecnej jestem w czasie diagnostyki krzepliwosci krwi i boję się że mogą być z tym problemy) Dołączam zdjęcia szczęki. Jak narazie tylko robione w domu bo żeby się dostac na rtg trzeba niestety czekac.
    Załączone pliki

  • #2
    Proponuję konsultację u ortodonty.

    Komentarz


    • #3
      Dziękuje za poradę, jednak chwilowo nie stać mnie na wizytę, zatem prosiłabym o informację co Pan sądzi na ten temat tzn jak poważna jest to sprawa i czy w przypadku gdybym nie podjęła leczenia będą jakieś konsekwencje.

      Komentarz


      • #4
        Bez leczenia ortodontycznego tutaj się nie obejdzie. Nic złego się nie stanie, choć im wcześniej rozpocznie się leczenie orto tym lepiej.Widzę także próchnicę w siekaczach. Od tego należy zacząć.

        Komentarz


        • #5
          Dziękuje bardzo za poradę, uspokoiłam się trochę Ogólnie troche sie obawiam leczenia orto ponieważ mam kruche zęby i boje się że mogą mi popękać od nacisku aparatu...Ale oczywiscie w najblizszym czasie wybiorę się do gabinetu

          Pozdrawiam
          Ostatnio edytowany przez gawusia; 27.10.2011, 12:41.

          Komentarz

          Pracuję...
          X