Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tragiczny stan zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tragiczny stan zębów

    Witam. Chciałbym Wam opisać mój problem z uzębienie i prosić o radę. Jestem osiemnastolatkiem z masakrycznym stanem zębów..

    Nigdy nie słuchałem mamy w sprawie dbania o ząbki. Nigdy nie było mi po drodze do dentysty(zawsze bałem się bólu, teraz najzwyczajniej w świecie boję się pokazać stomatologowi stan mojego uzębienia) w efekcie mam brzydkie żółte zęby, plamę próchniczą na jedynce. Na moje oko do wyrwania w górnej szczęce - dwie 7, chyba 4, 5, 6, 7(tu praktycznie został same korzeń, po tym jak dostałem kiedyś po zębach..), w dolnej szczęce 6 i prawdopodobnie 7. Około 6 zębów jest do leczenia. Do tego chciałem zrobić z tą okropną plamą na jednej jedynce(na drugiej też jest, ale dużo mniejsza). Po wyleczeniu/wyrwaniu marzy mi się wybielenie zębów i doprowadzenie ich do jako takiego stanu wizualnego, bo teraz to jest jakiś horror..

    Teraz pytanie do Was. Jak najlepiej i przy okazji tanio to wszystko wykonać?(wiem, że te dwa słowa się ze sobą gryzą). Jestem w klasie maturalne, pracowałem przez ostatni miesiąc w weekendy. Aktualnie posiadam marne 700zł..Mam zamiar w tym miesiącu zarobić kolejne 800zł. W posiadaniu większej ilości pieniędzy będę dopiero w wakacje(mam zamiar w maju wyjechać za granicę, targnę się po tym nawet na aparat ortodontyczny). Strzelam, że z takim kapitałem nie rozwiąże mojego problemu nawet w 1/10..

    Z góry wielkie dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi.

  • #2
    Przede wszystkim trzeba to wykonać dobrze. Raz a dobrze żeby potem nie poprawiać. Małymi krokami do przodu.
    Jak to zrobić?
    To już powie lekarz ktory będzie badał.

    Komentarz

    Pracuję...
    X