Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bol po zaleczeniu szyjek pomocy!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • bol po zaleczeniu szyjek pomocy!

    Witam.3,10,2011 bylam ulekarza z powodu odszczerbienia szkliwa w gornej jedynce.Pani doktor stwierdzila ze to prochnica przyszyjkowa,oczyscila mi jedynke bardzo krotko i przy tym dwojke trojke i czworke przy szyjce, prawie bezbolesnie,zalozyla plomby ,trwalo to moze z 20 min, 4 zeby bo naprawde niewiele tam bylo co czyscic,jednak wieczorem zaczely mnie rwac te zaleczone zeby ,poszlam na kolejna wizyte i powiedzialam o tym pani doktor a bylo to 13,10 kazala sie wstrzymac i poczekac zeszlifowala troszke plaby,jednak do dzis jeszcze czuje dyskomfort robionych zebow,a najbardziej jedynki,co mam robic bylam dzis na wyrwaniu zeba i inna pani powiedziala ze najprawdopodobniej jedynka do leczenia kanalowego,nadmieniam ze odczuwam lekko wszystkie zeby leczone tj 1,2,3,4 przy przygryzaniu i przy piciu zimne ,cieple,czy to mozliwe by tak lekka prochnica przyszyjkowa mogla spowodowac zapalenie miazgi w tej feralnej jedynce prosze o pomoc bo nie wiem co mam myslec !

  • #2
    Prosze w miarę możliwości przesłać foto.
    Ubytki przyszyjkowe mają to do siebie że są niewielkie, a i tak sięgają w pobliże miazgi zęba (tzw. "nerwu") więc często prowadzą do konieczności leczenia kanałowego.
    Ale pewny nie jestem, może jest jakaś nieszczelność. Cztery plomby w 20 minut - ja taki sprawny nie jestem.

    Komentarz


    • #3
      jednak wieczorem zaczely mnie rwac te zaleczone zeby ,poszlam na kolejna wizyte i powiedzialam o tym pani doktor a bylo to 13,10 kazala sie wstrzymac i poczekac zeszlifowala troszke plaby,jednak do dzis jeszcze

      Komentarz

      Pracuję...
      X