Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z dziaslami, pomocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem z dziaslami, pomocy

    Po dlugotrwalym leczeniu zapalenia dziąseł moje dziąsła nie wrocily jescze do pierwotnego stanu tzn kiedy sie usmicham widac je jeszcze moja dentystka mowize stan zapalny minał bo w sumie juz nie odczuwam zadnych dolegliwosci oprucz tegoze jak sie usmiecham i rozmawiam np to widac dzisla gdzie u zdrowej osoby ich nie widac .

    Dodam iz kamien milam usuwany a zapelnie dziasel bylo leczone takimi srodkami płukankami corsodyl , dentosept, mascia trascodent,pasta dzo zebow lacalut activ, potem milam tylko paste do zbow meridol i plym meridol i trascodent , tu poprawa byla troche potem znowu wrcilam do dentoseptu plukanki tu pogorszylo mi sie i dostalam leki amoksiklaw 375mg co 8h i metronidazol 250 mg o 8 h i standardowo meridol plyn i paste tu byla juz lepsza poprawa , a po tym dostlam plukanke zrobiona w aptece ( trae tormentiallae, trae arnicae aa 5,0 trae mentha pip ad 20,0 20 kropli na szklanke ) i caly czas merdiol paste i pilyn potem lekarz rodzinny u ktorego robilam badanaia wczesniej zalecil mi masc solcoseryl 2razy dziennie tu nastapila widoczna poprawa dentystka stwierdzilaze nie ma juz zapalenia , dzisla maja swoj kolor wlasciwy, nie krwawia , przylagja do zebow tylko jednak martwi mize mimio poprawy nie sa na swoim wlasciwym miejscu widac je kiedy sie usmicham kiedy mowie widac je troche czy nie da sie nic anic z tym zrobic?

  • #2
    Być może u Pani dziąsła są widoczne przy uśmiechu i nie oznacza to choroby. Moze byc taka uroda. Może wcześniej nie zwróciła Pani na to uwagi. Jeśli lekarz mówi że nie ma stanu zapalnego to raczej nie ma. Zdrowe dziąsło jest bladoróżowe.
    Na wszelki wypadek proszę o fotografię.

    Komentarz

    Pracuję...
    X