Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Usunięcie odpowiedniego zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Usunięcie odpowiedniego zęba

    Witam mam 24lata, chciałbym usunąc sobie jakiegoś zęba Już mówie o co chodzi, mam dośc małą szczęke, bynajmniej tak to rozumuję ponieważ zaczynają mi się krzywić zęby, z jednen strony mam usuniętą chyba 6 więc nie ma problemu, z drugiej mam wszystkie zęby, a teraz prawie całkowicie wyrosły mi 8-ki. Prawie ponieważ właśnie po drugiej stronie nie ma zbytnio miejsca, i widze że dwujka cofa mi się pod jedynkę tym samym tez ją wypychając do przodu. Z resztą cały rząd zaczyna "falować" ale z jedynką i 2 jest najgorzej. Studiuje jeszcze i nie bardzo mnie stać na założenie teraz aparatu, po za tym i tak trzeba byłoby coś usunąc bo z tego co wiem od znajomych te sprężyny czy jakieś tam rozpychacze to tylko na jakis czas działają. Leczyłem zęby u dentysty na uczelni pytajać o usunięcie zęba (mysle oczywiście o jakimś dalszym by nie bylo tak widać) dostałem odpowiedz, że nie ma sensu usówać zdrowego zęba. Nie mam jednak zamiaru czekać aż jedynka stanie mi całkiem w poprzek, wygląd to jednak też inwestycja i wartość. Możecie mi coś podpowiedzieć, bo już i tak nie wyglądają te zęby dobrze.

  • #2
    Proszę iść do ortodonty - on powie które zęby należy usunąc przed założeniem aparatu.

    Komentarz

    Pracuję...
    X