Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dziura między dziąsłem a zębem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dziura między dziąsłem a zębem

    28 wrzesnia mialam czyszczone miejsce po zatrzymanej 8mce. wlozoną rowniez mialam gabke gentamycynowa. Do tej pory od czasu wyrwania 8mki tj. 29 czerwiec dalej czuje takie zgrubienie ,do tego dzis patrzac w lustro zauwazylam, ze dziaslo jest bardziej odsłonięte i widać większą część korony. poprostu jest taka dziura w dziasle. jest to męczące, ponieważ jedzenie co chwile tam wchodzi i trudno jest sie go pozbyc szczoteczka, nitka czy płukając usta a zab ten zrobił sie barodziej brązowy do lini dziąseł, ktora w tm momencie jest znacznie obnizona. Po zabiegu kazano mi zrobic ob i morfologie, takze czekam na wyniki. Co mozna z tym zrobic?





    czy powinnam sie niepokoic? ostatnio zaczelo reagowac na slodkie.
    Ostatnio edytowany przez karolajn; 24.10.2011, 16:07.

  • #2
    Trzeba niestety czekać ok 6-8 tyg - czasami dłużej aż kość się uformuje, jeśli jednak bardzo Cię to niepokoi to idź do swojego dentysty i przedstaw wszystkie wątpliwości.

    Komentarz


    • #3
      prosze o ocene zdjecia. czy mam z tym udac sie do stomatologa?

      Komentarz


      • #4
        Na zdjęciu nie jest to bardzo dobrze widoczne więc nie chce diagnozować w ciemno. Najlepiej udaj się do stomatologa.

        Komentarz


        • #5
          Witam,

          Wiem ze post dosc stary ale 07.02 mialam te usuwana zatrzymana osemke razem z pilowaniem kosci i innymi atrakcjami. W kazdym razie ostatnio zauwazylam u siebie dokladnie to samo ! w dziurze zalega jedzenie ktore usuwam wykalaczka ale boje sie zeby tego nie powiekszyc.... prosze o odpowiedz czy u Ciebie sie zagoilo i ile musiales czekac.

          Pozdrawiam

          Komentarz

          Pracuję...
          X