Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jedynki po wypadku- Pomocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jedynki po wypadku- Pomocy

    kilka lat temu miałem wypadek przez którego stracilem obie jedynki dentysta mi je poskładał lecz jeden z nich obumarł i zczerniał no i oczywiscie sa strasznie nierówno ustawione Chciałbym zapytać jak mógłbym to skorygować.Jak długo by to trwało i ile wyniosło dodam że mam dopiero 15 lat :/ nie zarabiam wiec na wysokie inwestycje nie ma szansi pytanie czy to wogóle możliwe dodam , że bylem w gabinecie stomatologicznym w ktorym dentysta oznajmil mi ze musialbyl zaplacic 2 tys zl i leczenie trwalo by 2 lata...i pytanie kolejne z mojej strony czy przez te 2 lata musialbym chodzic bez jedynki? . Prosze o odpowiedzi , dziękuje
    załaczm zdjęcia -przepraszam za gorzej niz straszna jakos ale nie mogłem zrobić uch lepszym sprzętem , postaram sie wrzucic lepsze
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez veritas; 02.10.2011, 19:53.

  • #2
    Zdjęcia bardzo niewyraźne, proszę spróbować wkleić lepsze.
    Co miał Pan na myśli pisząc, że dentysta poskładał zęby???
    Co dokładnie się z nimi stało i jakie zabiegi do tej pory były wykonywane???

    Komentarz


    • #3
      Jeszcze raz przepraszam za jakość postaram sie jak najszybciej dodac nowe zdjecia , dokladnie to ząb (krótszy) wylecial a druga jedynka sie przemiescila, dziasla byly w strasznym stanie z tego co pamiętam...wiec ciężko było je w ogóle umieścić z powrotem przez przeszło pół roku chodzilem w drutach na zebach...bylo to prawie 10 lat temu wiec nie mogę powiedzieć pani szczegółów zabiegu..ale od tamtego czasu po ogolnym zagojeniu sie z zebami nie mialem nic robione...ale z zębem jest coraz gorzej...i nie jestem pewien czy dlugo jeszcze jeszcze "da rade sie utrzymac" W razie kolejnych informacji prosze pytac ...szczerze mówiąc obawiam sie co może z tego wyniknąć ,proszę o szybką odpowiedź , Dziękuje

      Komentarz

      Pracuję...
      X