Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ząb wypełniony kompozytem , ból po miesiącu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ząb wypełniony kompozytem , ból po miesiącu

    Witam otóż miesiąc temu byłem na wypełnieniu kompozytem jedynki a dokładniej chodziło mi o to iż od małego miałem na jedynce dziwną żółtą plamę , która zaczęła mnie już drażnić . Więc dentysta coś tam spiłował trochę zębą i chyba tą plamę po czym nałożył mi kompozyt . Wszystko super na początku minęło około miesiąca a ząb mnie boli tuż przy dziąśle jak go dotknę , tak samo boli jak pije coś ciepłego albo zimnego . Do tego na konturach założonego kompozytu (bo widać ze był nałożony do połowy zębą) powstała jakby zółta otoczka , no ale przecież myję zęby .... (pale i piję kawe) , próbowałem to myć jeszcze bardziej ale to nie chce zejść . Pytanie co mi się dzieje z zębem ? czy iść do dentysty i powiedzieć mu co się dzieje ? Jakie mogą być problemy bólu i wogóle....

  • #2
    Możliwe że wypełnienie jest nieszczelne i bakterie wnikają do środka. Należy zgłosić się do dentysty i opisać objawy.

    Komentarz


    • #3
      no tak tylko że ja tam nie miałem żadnej dziury wypełnianej kompozytem tylko z tego co wiem na tą zółtą plame nałożył mi kompozyt bo czuje nawet iż ząb jest tak jakby grubszy:P więc skąd bakterie ?

      Komentarz

      Pracuję...
      X