Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem..czy cos sie da z tym zrobic?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem..czy cos sie da z tym zrobic?

    Witam,
    Otóż mam taki dziwny problem.Od ok.dwóch lat jak przejeżdzam językiem po dolnych zębach czuje jakbym tam miała pełno dziur..takie jest wrażenie.Zwlekałam z pójściem do dentysty ze wstydu i z obawy co mi powie,jednak odważyłam się pójść wczoraj.Mówię dentystce,że chyba mam próchnicęna co ona oznajmia,że mam zdrowe zęby.Jedynie w górnej szóstce mała dziureczka.No to mi ją zrobiła.Byłam w szoku,bo od dwóch lat byłam nastawiona na najgorsze.Powiedziała ze to są normalne bruzdy w zębach.Stąd moje pytanie:

    1)czy cos sie da zrobic z tymi bruzdami?pare lat temu ich nie miałam a teraz sie czuje jakbym miala naprawde jakies ubytki..czasem czuje nadwrażliwość na temperature na dolnej czwórce.
    Czy faktycznie nie ma co sie niepokoic?a moze to jednak początki próchnicy?Juz sama schizuje..moze mnie zbyła..dla mnie to nie jest normalne;(

  • #2
    Ile masz lat?
    Ząb boli na ciepło czy zimno?
    Na nadwrażliwość (odsłonięte szyjki) można używać pasty elmex (zielona) lub sensodyne.

    Komentarz


    • #3
      Mam 23 lata.
      Nadwrażliwość raczej przy zimnych rzeczach ale tez nie zawsze.I zazwyczaj wlasnie w czwórce dolnej i jedynce.Używam elmexa pomaranczowego.

      Komentarz

      Pracuję...
      X