Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tlenek i ból zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tlenek i ból zęba

    Witam! podczas dzisiejszej wizyty pani stomatolog uznała, że mam bardzo głęboki ubytek w czwórce i próchnica "wchodzi" na kolejny ząb. Trochę tam mi piłowała i uzupelnila mi ząb tlenkeim (i chyba czyms jescze). Powiedziała, że w razie bólu mam się do niej zgłosic. Wczesniej nie odczuwalam zadnego bólu, jednak ok. 1,5 godziny od wizyty, zab zaczął mnie bolec(zwlaszcza gdy wdycham powietrze). Czy to normalne, ze narzaie boli? jesli tak, to jak długo normalnie utrzymuje się taki ból? czy jesli zab bedzie bolał nadal, czeka mnie kanalowe leczenie? prosze o szybką odpowiedz, pozdrawiam.

  • #2
    podbijam,

    mam podobny problem.
    bylem u pani Doktor w środe. z bolem gornej 4. zab byl juz leczony kanałowo. Pani Doktor załozyla mi tlenek cynku i powiedziala, ze mam zapalenie i trzeba kanały na nowo "przeczyscic".

    Tyle ze, po zalozeniu tego tlenku (30 godzin temu) ząb nadal mnie pobolewa. Raz mniej, raz w ogole, raz mocno. Łykam czasami solpadeine, żeby sobie pomoc. Czy ten ból przejdzie? jesli tak, to kiedy mozna sie tego spodziewac ? gdy boli mnie ząb jestem-podobnie jak pewnie większość- do niczego, a chce się go całkowicie pozbyc, bo gorący (sesja poprawkowa ) wrzesien przede mna.

    prosze o fachowe porady, z gory dzieki!!

    Komentarz

    Pracuję...
    X