Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ukruszony ząb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ukruszony ząb

    Witam, mam 16 lat, moim problemem jest ukruszona jedynka, 8 lat temu przewróciłem się na kafelkach no i benc. Byłem u dentysty, zrobił mi tego zęba ale po jakimś czasie wypadł ( ponoć przez zgrzytanie zębami haha ale myślę, że teraz już nie zgrzytam ) No i przez tamten czas za bardzo się tym nie przejmowałem, ale wiadomo, teraz już 16 lat i przychodzą kompleksy ... Chciałbym sobie jeszcze do końca tych wakacji tego zęba naprawić, ale jestem ciekaw paru rzeczy m.in.

    Ile może kosztować? Mam zamiar iść prywatnie.

    Czy jeśli dostane z piłki na wf mam po zębie i pieniądze są wyrzucone w błoto?

    Jeśli pani dentystka doklei mi tego zęba będzie się zmieniał jego kolor wraz z moim pozostałymi zębami? tzn. dajmy, że mam żółte zęby, doklei mi żółtą część, a za miesiąc będę miał bialutke to ten kawałek też się wybieli?

    Proszę o odpowiedź, jest to dla mnie ważne.

  • #2
    Nie wiemy jak bardzo jedynka jest ukruszona. Czy tylko jej kawałek (z kątem czy bez kąta), połowa, czy cała? W zależności od rodzaju ubytku koszta to od 100 zł za wypełnienie 1 powierzchni, więcej za kilka powierzchni lub za odbudowę połowy zęba.

    Jeśli dostaniesz piłką na WFie to mogą nie przetrwać także inne zęby - unikać takich zabaw.

    Plomba nie wybieli się po wybielaniu.

    Komentarz


    • #3
      Ten ząb jest jakby 'ukruszony' naprawdę to nie jest połowa zęba , to nawet nie jest połowa połowy zęba tylko mniej.

      Czyli dziwnie będzie to wyglądać, kawalundek zęba będzie miał zawsze inny kolor? eh ; /

      Komentarz


      • #4
        W chwili założenia plomby będzie ona dopasowana do koloru zęba - nic nie będzie widać.
        Po ewentualnym wybielaniu możliwe że plombę trzeba będzie wymienić.

        Komentarz

        Pracuję...
        X