Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zabezpieczenie zęba po wypadnięciu plomby/fleczera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jura
    odpowiedział(a)
    polecam spróbowanie opatrunku tymczasowego Plomb-R poczytaj komentarze na facebooku myślę, że to może Ci pomóc

    Zostaw komentarz:


  • VIP DENTAL.pl
    odpowiedział(a)
    No to dobrze.

    Zostaw komentarz:


  • pariahdog
    odpowiedział(a)
    W sumie to byłem w najzwyklejszej przychodni jakieś cztery godziny temu i bez problemu mnie przyjęli, chociaż trochę im harmonogram zepsułem Zapłaciłem za to 20 złotych, więc niewiele, a nie muszę się bać, że coś będzie nie tak.

    Zostaw komentarz:


  • VIP DENTAL.pl
    odpowiedział(a)
    Lepiej zabezpieczyć. Ale gdzie się udać to nie wiem.

    Zostaw komentarz:


  • Zabezpieczenie zęba po wypadnięciu plomby/fleczera

    W przeciągu dwóch dni z jednego zęba wypadł mi fleczer, a z drugiego plomba. Problem jest w tym, że w piątek wyjeżdżam na festiwal i będę tam aż do poniedziałku, a moja dentystka ma aktualnie urlop, więc nie trafię do niej przed festiwalem.

    Czy jest jakiś domowy sposób na zabezpieczenie tych zębów tak, bym nie musiał się o nie obawiać w trakcie jedzenia? Szczególnie boję się o tego zęba bez fleczera, bo jest on dość głęboko rozwiercony.

    Zapomniałbym dodać: oba ubytki raczej nie reagują na zimno i ciepło, tzn. nie odczuwam bólu z tego powodu.

    Ewentualnie czy mógłbym zgłosić się do innego dentysty i poprosić go, żeby wypełnił oba zęby tymczasowo fleczerami? Nie mam jeszcze 18 lat, ale prywatny pewnie będzie coś za to chciał, tym bardziej bez uprzedniego umówienia się, a u nfz-owskich pewnie nie mam nawet co liczyć na wizytę - jak z tym jest?
    Ostatnio edytowany przez pariahdog; 03.08.2011, 23:56.
Pracuję...
X