Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Porada chyba protetyczna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Porada chyba protetyczna

    Potrzebuję porady musiałam usunąć 4,5 i 7 3i 8 stan super 6 po leczeniu kanałowym. Ta dziura po 4 i 5 mnie stresuje co wstawić w to miejsce żeby nie było bardzo drogo ale estetycznie najlepiej takie nie widoczne . Dzięki z góry za rady

  • #2
    Jeżeli ma być niedrogo i estetycznie polecam wykonanie mostu protetycznego.

    Komentarz


    • #3
      Moja wiedza o takich mostach sprowadza się do szlifowania zębów czy można tego uniknąć? No i po jakim czasie taki most się robi bo to też dla mnie ważne a usuwanie 4 nie obyło się bez komplikacji i mam dziurę wielkości orzecha ziemnego .

      Komentarz


      • #4
        Niestety nie, taka szansa istnieje jedynie w przypadku pojedynczego braku w odc. przednim uzębienia (wówczas można wykonać tzw. most adhezyjny). Jeżeli chce pani uniknąć szlifowania zębów, można rozważyć wykonanie protezy szkieletowej. Najlepiej udać się do lekarza dentysty, który na podstawie oceny warunków w jamie ustnej zaproponuje najlepsze dla pani rozwiązanie.
        Rana poekstrakcyjna goi się 6-8 tygodni, wtedy najlepiej rozpocząć dalsze leczenie.
        Ostatnio edytowany przez lek.dent.Ania; 20.07.2011, 15:51.

        Komentarz


        • #5
          Dentysta właśnie na urlopie może nie oszaleję przez te 8 tygodni . Skoro ludzie żyją ze szlifowanymi zębami to może mi też nic nie będzie . Śliczne dzięki za radę

          Komentarz

          Pracuję...
          X