Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bol sasiedniego zęba po leczeniu kanałowym

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • bol sasiedniego zęba po leczeniu kanałowym

    WITAM, mam problem ząb nr 4 na górze zacząl byc drętwy nieczuły tzn czworka miala fleczera ktory cisnal na 3 i 3 wpadla blizej 2 i ta 3 byla drętwa. okazalo sie ze ulge przyniosla wymiana fleczera u innego stomatologa na mniejsza- lub uzywal innego *gatunku fleczera*- zab nr 3 przestal byc zdretwialy.to byl zalozony flek bez niczego zeby sie zastanowic czy chcę go leczyć.

    za 2 tyg zdecydowałam sie na leczenie kanalowe poszlam na trucizne, kiedy znow zalozyla mi p. dentystka fleka znów mialam zdrętwiałą trójkę, po ponad tyg. przeszło.

    wczoraj byłam na wypelnianiu i czyszczeniu kanałow i teraz też mam załozony fleczer po wypełnieniu kanałów czekam na następną wizyte i plombe- a tu znów ząb kolo tego kanałowego nr 4 czyli nr.ząb 3 - przy dotyku drętwy i taki obolały jak by go coś sciskało jak dotknę 4-kanalowa to czuję 3 nie kanałowa czemu? wczesniej byl tylko drętwy tak slabo teraz to z pieciokrotną siłą, kłuje przy dotyku, dodam ze jest plombowany ale zaczely sie klopoty po tym jak pani dentystka zajela sie ta czworka.

    czy tak ma być? czym jest to spowodowane? nie mam spuchniętego dziąsła, nie wiem czy tam wszystko ok bo dentystka stwierdzila ze rtg zrobi dopiero 10ego stycznia bo bylo duzo ludzi pewnie jej sie nie chcialo. prosze o rade specjaliste najlepiej kilku bo boje sie ze mi umrze ten zab
    RATUNKU
    CZY ON BOLI OD KANALOWEGO? NORMALNIE CZUJE KLUCIE I BOL JAK DOTYKAM NORMALNIE NIE CZUUJE GO
    DODAM ZE LECZENIE KANALOWE NIE BOLALO BEZ ZNIECZULENIA BYLO, na koncu przed wypelnianiem poczulam jak mi igla zrobila uklucie w 2 kanalach moze mi cos przebila? ale powiedziala ze dobrze ze to czulam tak ma byc i o to jej chodzilo
Pracuję...
X