Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trzeci ząb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Trzeci ząb

    Otóż dawno temu w podstawówce (teraz mam 18 lat) jak to w podstawówce zaczęły mi wypadać zęby mleczne. Z tego co pamiętam to były komplikacje chyba przy którymś kle o ile pamiętam z prawej strony u góry lub na dole. <--- Mało istotne nie ? Otóż mleczaka zaczął wypychać stały ale tak się złożyło że 2 były obok siebie mleczaka już brała chyba próchnica a stały był przekrzywiony . Dentysta stwierdził że trzeba wyrwać obydwa. Nie wiem co czułem ale chyba byłem zdruzgotany stracić stały ząb z przodu zw takim wieku ale dentysta powiedział że rośnie mi trzeci Suprize co nie. I właśnie ostatnio mnie coś tak natkeło żeby poszukać o takich przypadkach i nic nie znalazłem może 1 post gdzieś tam na jakimś forum był. Słyszeliście coś o takich przypadkach znacie kogoś takiego bo to jest co najmniej dziwne trzecie zęby od tak nie wyrastają bo ponoć u człowieka zęby charakteryzują się: difiodontyzmem Co o tym myślicie. PS. nie jestem bajkopisarzem

  • #2
    Takie przypadki się zdarzają tylko bardzo rzadko. Nie masz się czym przejmować. Może jesteś wyjątkowy;p

    Komentarz

    Pracuję...
    X