Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Laserowe usuwanie kamienia nazębnego.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Laserowe usuwanie kamienia nazębnego.

    Witam serdecznie,

    Czy orientujecie się jakie są koszty laserowego usunięcia kamienia nazębnego?
    Oraz gdzie w Wielkopolsce takie coś jest wykonywane? Poznań?

    Prosiłbym o informacje.

  • #2
    Stomatologia Poznań

    Nie powiem Ci dokładnie ile to kosztuje ale jak szukasz dobrego dentystę to Hercules na Lęborskiej jest godny uwagi.

    Komentarz


    • #3
      nie masz sie czym przejmowac! dentysta widzial zęby z gorszym stanie niż Twoje! zapewniam Cię

      Komentarz


      • #4
        Dokładnie, nie ma się czego wstydzić Idź bez strachu do niego, to zrozumie, doradzi. Przecież od tego jest, by pomagać.

        Komentarz


        • #5
          Sprawdzony dentysta

          sprawdź ich ofertę, ja zawsze byłam zadowolona, a leczę się u nich już od kilku lat.

          Komentarz


          • #6
            To się zrobiło dużo informacji

            Komentarz


            • #7
              ma ta zaletę ze przebiega praktycznie bezboleśnie, inna sprawa że czasem taż może swoje kosztować.

              Komentarz


              • #8
                Hmm, też chciała bym wysłuchać jakiś opinii na temat tej metody.

                Czy może ktoś coś napisać w miarę na temat.

                Komentarz


                • #9
                  Z tego, co wiem to laserowe leczenie jest praktycznie bezbolesne i dużo bardziej komfortowe. Ale z drugiej strony laser nie może być używany w leczeniu zębów, które już posiadają wypełnienia. Laserem nie da się usunąć też starego wypełnienia, nie da się nałożyć koronki lub mostka, wypełnianie ubytków pomiędzy zębami, itp. - tradycyjne wiertła nadal muszą być stosowane do wykończyć plomby itd., no i co należy do największych wad – lasery są bardzo drogie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja robiłam w krakowie i jestem zadowolona efekt bardzo fajny

                    Komentarz


                    • #11
                      * - tutaj sobie poczytajcie o usuwaniu kamienia nazębnego. Ja w Stomatologii Tomaszewska leczyłam zęby ,później też właśnie kamień był usuwany. Bardzo jestem z leczenia tam zadowolona.

                      Komentarz


                      • #12
                        Czy to rzeczywiście przynosi efekty? Czy efekt jest długotrwały?
                        Ostatnio edytowany przez celka; 01.03.2017, 19:20.

                        Komentarz


                        • #13
                          Również zastanawiam się nad laserowym usuwaniem kamienia nazębnego. NIestety ale mam tendencję do tworzenia sie kamienia na zębach oraz szukam możliwego rozwiązania problemu. Do tej pory usuwałam w sposob tradycyny ale rani mi to zęby i po usuwaniu kamienia nie wyglądają dobrze.

                          Czy laserowe usuwanie jest delikatniejsze?

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X