Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leczenie kanałowe Krakow

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Leczenie kanałowe Krakow

    Czesc. Mój dentysta powiedział ze wymagam leczenia kanałowego. Troche sie zdziwilem bo ząb mnie nie bolał, byłem po prostu na corocznej wizycie kontrolnej ale mam do niego zaufanie, chodze od lat i skoro tak orzekł to sie nie kłoce. Problem w tym ze po nowym roku przeprowadzam sie do Krakowa i nie będe mógł jezdzici na to leczenie 200 km w jedną strone do mojego obecnego dentysty. Szukam dobrego gabinetu w Krakowie (najlepiej na pólnocy) gdzie mógłbym sie zapisac na to leczenie. Zalezy mi na wysokiej jakosci i zeby ze mnie nie zdarli jak za woły. Ktos cos?

  • #2
    Zamieszczone przez edek Zobacz posta
    Czesc. M�j dentysta powiedzia� ze wymagam leczenia kana�owego. Troche sie zdziwilem bo z�b mnie nie bola�, by�em po prostu na corocznej wizycie kontrolnej ale mam do niego zaufanie, chodze od lat i skoro tak orzek� to sie nie k�oce. Problem w tym ze po nowym roku przeprowadzam sie do Krakowa i nie b�de m�g� jezdzici na to leczenie 200 km w jedn� strone do mojego obecnego dentysty. Szukam dobrego gabinetu w Krakowie (najlepiej na p�lnocy) gdzie m�g�bym sie zapisac na to leczenie. Zalezy mi na wysokiej jakosci i zeby ze mnie nie zdarli jak za wo�y. Ktos cos?
    LĆ°u lấi tĂ* vᝁ tĂŹm hiᝃu mới được

    Komentarz


    • #3
      Moze mimo wszystko najpierw bys sie skonsultował z innym lekarzem czy to jest naprawde konieczne, zaufanie zaufaniem ale nikt nie jest nieomylny a takie kanałowe to nic przyjemnego i jesli sie da uniknąc to ja bym sie 2 razy zastanowił

      Komentarz


      • #4
        Witaj, widocznie doszło do uszkodzenia miazgi - wówczas leczenie kanałowe jest konieczne nawet, jeśli pacjent nie skarży się na ból zęba. Zapraszamy do ArtDent przy Opolskiej - gabinetu stomatologiczno-protetycznego, który od lat specjalizuje się w endodoncji. W naszej praktyce wykorzystujemy nowoczesny mikroskop, 25-krotnie zwiększający pole widzenia, a przez to precyzję pracy i możliwość radzenia sobie nawet z trudnymi przypadkami. Dzięki współpracy ze świetnymi laboratoriami protetycznymi oraz wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów osiągamy skuteczne metody leczenia, czego dowodem są zadowoleni pacjenci. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się ze szczegółowym opisem procedury leczenia kanałowego, a także znaleźć informację na temat jego ceny: .

        Komentarz


        • #5
          Slyszałem własnie ze teraz sie leczy pod mikroskopem, fajna sprawa. Cenowo znośnie, porównywalnie do innych miejsc w których sie juz orientowałem. Moze sie wybiore na kontrole i zobacze czy sie zdecyduje na dalsze leczenie. Ile wizyt średnio wymaga takie leczenie?

          Komentarz


          • #6
            To zależy od konkretnego przypadku, ale często radzimy sobie już w czasie jednej wizyty Pozwala nam na to wysokiej jakości sprzęt i wieloletnie doświadczenie w endodoncji. Oszczędzamy w ten sposób czas, pieniądze i stres pacjenta. Zapraszam na konsultację, na miejscu ocenimy stan Twoich zębów oraz zaplanujemy leczenie. Dodam jeszcze, że w cenie leczenia kanałowego zawiera się u nas zarówno opracowanie kanału, wykonanie zdjęcia RTG, jak i znieczulenie.

            Komentarz


            • #7
              Różne opinie są o leczeniu kanałowym. Niektórzy narzekają, inni nic nie czują.

              Komentarz


              • #8
                ja wspominam zle, kilka wizyt i bolało jak nie wiem :/ nie zycze nikomu

                Komentarz


                • #9
                  No to ja mam zupełnie inne doświadczenia, nasluchalam się o tym leczeniu jak najgorszych rzeczy wiec nastawiłam się na najgorsze a okazało się ze w ogole nie było się czego bac, najważniejsze to pojsc do gabinetu który ma dobre opinie a nie do pierwszego lepszego, ja się zdecydowałam na Scandinavian Clinic i powiem ci ze super, szybko, bezboleśnie, bez stresu, bo atmosfera tez robi swoje. Jakby co to polecam

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X