Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Licówki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Licówki

    Powiedzcie mi, jak wygląda sprawa trwałości licówek? Czy to normalne, że po roku zaczynają pękać?? Robione na szybko, najniższym kosztem, musiało się więc to zemścić. Stomatologa, u którego to było robione już nie ma, nawet nie ma jak tam iść z reklamacją. Chce więc iść do – mój szef bardzo sobie ich chwali. Sam miał robione u nich licówki całkiem niedawno i wyglądają naprawdę bardzo solidnie no i nie kosztowały nie wiadomo ile.

  • #2
    licówki

    no na pewno to nie jest normalne, że po rokusię z nimi coś zaczyna dziać. A jeśli tak jest, to ktoś bardzo zepsuł swoją robotę. Najlepiej iść do kogoś z polecenia od kogoś, kto miał w danym gabinecie licówki robione

    Komentarz


    • #3
      Licówki to naprawdę świetne rozwiązanie w przypadku nieatrakcyjnych zębów U mnie aż trzy zęby wyglądały naprawdę źle. Mnóstwo przebarwień i uszczerbień... Dramat! Za radą koleżanki z pracy wybrałam się do i postanowiłam wykonać właśnie licówki. No i była to naprawdę świetna decyzja Już nie muszę wstydzić się uśmiechu!

      Komentarz


      • #4
        A ja polecam wizytę tu u nich na stronie możesz zobaczyć autentyczne zdjęcia ich prac na zdjęciu Pani Monika zobaczysz zdjęcie przed i po z licówkami wykonanymi w tym gabinecie. Polecam i wiem co mówię bo sam się tam leczę

        Komentarz

        Pracuję...
        X