Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki jest średni koszt leczenia kanałowego dolnej 6ki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki jest średni koszt leczenia kanałowego dolnej 6ki?

    Tak jak w temacie. Dziś na wizycie okazało się, że moja dolna szóstka, która rok temu była plombowana, jest martwa. Stomatolog zalecił mi leczenie endodontyczne. Stąd moje pytanie - jaka jest "mniej-więcej" cena za cały zabieg leczenia kanałowego? Jestem biednym studentem więc leczenie po mikroskopem nie wchodzi w grę.

  • #2
    wszystko zalezy od miasta, ceny moga sie bardzo róznic

    Komentarz


    • #3
      Zależy od cennika gabinetu ale w szóstce masz prawdopodobnie 4 kanały. Oczyszczenie i wypełnienie każdego z nich to około 100-120 złotych za sztukę plus wypełnienie korony. Ząb jest martwy więc na znieczuleniu można zaoszczędzić.

      Komentarz


      • #4
        Wszystko zależy od miasta i dentysty, nie miałem robionego leczenia kanałowego, ale w Krakowie za zwykłą wizytę trzeba się liczyć z nie małym wydatkiem.

        Komentarz


        • #5
          Wszystko zalezy od tego jaka dziura, ale tak w granicach 100-300 zł

          Komentarz


          • #6
            Coś koło 200 zł przeważnie!

            Komentarz


            • #7
              Około 500-600 zł u nas w mieście

              Komentarz


              • #8
                A to się trochę ucieszyłem... nie aż tak drogo a czeka mnie właśnie coś takiego

                Komentarz


                • #9
                  Nie dziwię się jak jesteś frankowiczem to wszystko stało się droższe...

                  Komentarz


                  • #10
                    Wszystko zależy od wielkości dziury, ale cena za kanałowe leczenie jednego zęba to standardowo od 100 do 200 zł

                    Komentarz


                    • #11
                      Z tego, co się orientuję, to cena leczenia kanałowego nie zależy od wielkości dziury, tylko od ilości kanałów. Ceny są różne. Ja, będąc w potrzebie, wyszukałam kilka stron gabinetów z okolicy jak i pytałam o ceny.

                      Komentarz


                      • #12
                        Cena zależy od wielkości dziury i tego jak bardzo próchnica zniszczyła korzenie. Możesz spodziewać się stawki w okolicy 300 zł, rozbite na 2-3 wizyty. Pamiętaj jeszcze do tego doliczyć zdjęcie zęba. Co do ceny to coś koło 50, wiem że w jest tanio.

                        Komentarz


                        • #13
                          a gdzie szukasz

                          Komentarz


                          • #14
                            Niekoniecznie musi być rozbite na 2-3 wizyty – w dobrych gabinetach można się spodziewać ze skończy się na jednej Jeśli z Krakowa to polecam Scandinavian Clinic, sa znani z tego ze robia wszystko żeby leczenie było jak najbardziej komfortowe i mało uciążliwe dla pacjenta. Aha i pacjenci maja zdjecie w cenie z tego co pamiętam, wiec koszt tez się obniza automatycznie. Plac Szczepanski jakby co

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X