Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd stomatologa / pomoc ❤

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Błąd stomatologa / pomoc ❤

    Siema mam problem , taki , ze moja ortodontka , kazala mi wyrwac górne 8 - mki

    Spowodowało to zapdniecię 7 do wewnątrz . Mówiła o 8 ze one sie nie przydadzą , nie spełniają , żadnych funkcji juz , można usunąć , założyłem kolejny aparat ortodontyczny , w innej klinice , ze Szczecina. Teraz nie wiem czy sprawe skierować do sądu. W innej klinice sa załamani jej decyzją. Pytanie czy ktos z was miał podobny problem. W dokumentacji nie umieściła , nic o wyrwaniu górnych zębów 8 - ósemek. Gdy jezykiem sięga sobie w lewo np, to ściana policzka przygniata prawa stronę , mam uczucie ze z czasem cala praca pojdzie na marne , bo górnych łuk sie zapadanie

    Pozdrawiam gorąco , uważajcie na siebie i dbacie o siebie kazdego dnia bardzo mocno ❤

  • #2
    Cześć, brzmi poważnie, może warto skonsultlować to z innym lekarzem? Nie wiem skąd jesteś, ale w Warszawie mogę polecić [url]https://mcs-przychodnia.pl/[/url], znajdziesz tu stomatologa i ortodontę, więc moze uda się jakoś naprawić ten błąd. Życzę zdrowia!

    Komentarz

    Pracuję...
    X