Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Usługi stomatologiczne Warszawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Usługi stomatologiczne Warszawa

    Dzień dobry! Od pewnego czasu mam problem z kruszeniem się zębów. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, ale teraz zaczęło mnie to martwić. Dawno nie korzystałem z usług stomatologicznych i jestem zdezorientowany z czyich skorzystać. Brat polecił mi Centrum Medyczne Corten Medic. Pamięta jak sprawnie pomogli mu w nagłym wypadku. Ktoś z Państwa korzystał z ich usług? Proszę o opinie.

  • #2
    Jak miałem problemy z odkruszonymi brzegami siecznymi, przez co mój uśmiech tracił na estetyce, znajomi polecali mi MCS Przychodnię [url]https://mcs-przychodnia.pl/[/url] Jestem im za to bardzo wdzięczny. Najlepsza klinika w Warszawie, w jakiej miałem okazję być! Przyjęli bez czekania, szybko wyrównali brzegi i mój uśmiech znów wygląda przyzwoicie. Gorąco polecam!

    Komentarz


    • #3
      Cześć! Ja nie korzystałam, ale od kilku lat jestem Pacjentką MCS Przychodni i mogę zdecydowanie polecić. Profesjonalizm i ludzkie podejście do Pacjenta, czego niestety nie doświadczyłam w każdym gabinecie stomatologicznym... My korzystamy z ich usług całą rodziną.

      Komentarz

      Pracuję...
      X