Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Medycyna estetyczna w usuwaniu blizn

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Medycyna estetyczna w usuwaniu blizn

    Niezła opcje dajecie na forum, osobiście ostatnio miałam problemy z bliznami i znajoma mi poleciła dr. Michał Tarkiewicz który zajął się dla mnie profesjonalnym i rezultaty naprawdę bardzo dobre, świetny fachowca, taki jak wy !

  • #2
    Super sprawa z tym usuwaniem blizn, widać naprawdę dużą różnicę po zabiegu.

    Komentarz


    • #3
      Sama często się zastanawiam nad usuwaniem szpecących mnie blizn - moja koleżanka było bardzo zadowolona po podobnym zabiegu. Troszkę jednak boję się każdej nienaturalnej ingerencji w moje ciało. Coraz bardziej jednak przychylam się do usunięcia.

      __________________________________________________ ___________

      Komentarz


      • #4
        mnie zastanawia czy jest możliwość całkowitego usunięcia blizn, tak żeby w ogóle nie było śladu. Poza tym uważam, że medycyna estetyczna powinna być wykorzystywana właśnie do takich rozwiązań.

        Komentarz


        • #5
          Chyba wszystko zależy od rodzaju blizny. Nawet jeśli blizna zostanie ale będzie mniej widoczna to już jest sukces. Orientujecie się jaki jest średni koszt takiego zabiegu? Mam na myśli duży ślad po operacji kręgosłupa.

          Komentarz


          • #6
            Teraz na pewno bardzo dużo osób takim czymś bardzo się interesuję.Jestem tego pewny nawet na 100 procent.
            _____________________________________________

            Komentarz


            • #7
              Dużo jest różnych mniej lub bardziej skutecznych metod. Ja od siebie mogę Wam polecić . Sam stosowałem i przyniosło to niesamowite efekty. Poleciłem znajomym i również są bardzo zadowoleni. Według mnie warto korzystać z czegoś takiego.

              Komentarz


              • #8
                Laser usuwający blizny usunie też tatuaż? Mam jeden niedaleko blizny której chcę się pozbyć

                Komentarz

                Pracuję...
                X