Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co to może być ??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co to może być ??

    Witam. Na początku napiszę że chodzę na siłownię, mam dietę i zastanawiam się czy właśnie to nie jest powodem mojego problemu.. może jakiś niedobór czy coś.. wgl nie spożywam nabiału czyli krótko mówiąc wapnia który zapewne byłby wskazany jeśli chodzi o zdrowe zęby. A więc na dwóch zębach górnej szczęki od góry czyli od dziąsła zaczęły robić mi się białe zęby.. tak jakby zaczęły się przebarwiać.. i przechodzi to na ząb obok. natomiast na dole delikatnie ukruszyła mi się jedynka od wewnętrznej strony a na następny dzień obok niego między dziąsłem na zębem zrobiła się taka jakby przerwa wyczuwalna językiem. umówiłem się już na wizytę do dentysty ale kilka dni czekania a trochę się boję.. mam 24 lata i nie chciałbym żeby było za późno. aha jakiś miesiąc temu byłem na usuwaniu kamienia, na dolnych 1 i 2 było go sporo, czułem językiem.. dostałem po czyszczeniu małą tubkę pasty parodontax i od tego czasu ją używałem.
    Ostatnio edytowany przez met582; 10.11.2016, 20:29.

  • #2
    Całkiem możliwe, że masz złą dietę, która źle wpływa na zęby. Idź do dentysty, ale pamiętaj żeby powiedzieć o tej diecie.
    _________________
    Ostatnio edytowany przez bennesko; 16.11.2016, 14:04.

    Komentarz

    Pracuję...
    X