Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co robić? Sprzeczne polecenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co robić? Sprzeczne polecenia

    Witam. Mam dylemat.. I bardzo mnie to irytuje. Chce szybko sobie zrobić dwa zęby ale sprawa się przeciąga w nieskończoność aż mi się już wszystkiego odechciało. Mam dziurę w dolnej 7 ale 8 rośnie krzywo i tez jest już trochę popsuta. Mój dentysta powiedział abym poszedł do chirurga usunąć ta 8 i dopiero wtedy on się weźmie za naprawę 7. Poszedłem do chirurga jednego - nie było go w gabinecie ale pani stomatolog obejrzała zdjęcie i powiedziała, że można przyjść za tydzień i chirurg go usunie. Niby ok.. Tyle, że miałem wyrywaną juz jedna ósemkę i wiem, że wcześniej brałem jakieś tabletki . Chirurg zapoznał się z moja jamą ustną itp... Tutaj zupełnie inne podejście. Ale jako, że osuwać będę prywatnie postanowiłem przejść się do jeszcze jednego ( bo może będzie taniej) Tutaj znów dobre podejście, chirurg powiedział,że wcześniej wypisze antybiotyk oraz jakieś płukanki. Z tym, że zaznaczył " nie moge usunąć tej ósemki dopóki 7 nie zostanie wyleczona" Więc już sam nie wiem kto ma rację i kogo słuchać.
Pracuję...
X