Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta Gliwice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta Gliwice

    czy możecie podać namiary na dobre gabinety stomatologiczne w Gliwicach?

    Może byc na fundusz ale może byc prywatnie.

  • #2
    Na fundusz nie chodzę osobiscie bo mam kiepskie doświadczenia z naszą służbą zdrowia ale mogę Ci polecić bardzo dobry gabinet prywatnie:

    Bardzo miło, a przy tym porządnie wykonana robota. Ceny przystępne, dlatego jestem juz po 5 wizytach i coraz bliżej wyleczenia wszystkich zębów.

    W gabinecie poza tym czuje się bezstresowo. Leczenie nie boli, w przypadku niektórych zabiegów nie wymagano nawet zastosowania znieczulenia. Wcześniej leczyłem się u wielu innych stomatologów i raczej zawsze odczuwałem ból.

    Komentarz


    • #3
      Jeśli może być prywatnie to polecam najlepszy gabinet stomatologiczny w mieście, na ulicy Częstochowskiej. Leczą zęby kompleksowo i to szereg nowoczesnych metod stosują. Specjaliści najlepsi, z doświadczeniem i krótkimi terminami oczekiwania. Stosują nowoczesne materiały bioaktywne w leczeniu próchnicy, można zrobić u nich bezpłatny przegląd jamy ustnej za pomocą kamery wewnątrzustnej. Ceny jak za taką jakość usług są naprawdę korzystne, czas oczekiwania także krótki. Leczą całkowicie bezboleśnie, znieczulają komputerowo. Leczenie bez wiertła przekona nawet tych najbardziej bojących się i zestresowanych.

      Komentarz

      Pracuję...
      X