Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fryzjer poszukiwany

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fryzjer poszukiwany

    Poszukiwany siergiej fryzjer bydgoszcz Czy ktoś wie gdzie go znajdę?Szukałam po necie ale nic nie znalazłam.Mieszkam obecnie w Chełmży i nie jest problemem podjechanie do Bydgoszczy tylko jeszcze jakbym wiedziała gdzie to byłoby fajnie.Może ktoś tutaj mi w jakiś sposób pomoże i da namiary na niego?

  • #2
    Na pierwszą myśl to mi przyszedł salon GUSYEV SERGIY na Wyczółkowskiego, dokładne namiary znajdziesz na . Czesałam się tam kiedyś na wesele i chyba była to moja najlepsza fryzura na takie wyjście. Także polecam.

    Komentarz


    • #3
      Nie pamiętam jak się ten salon nazywał - w okolicach ul. Długiej, ale byłam raz u fryzjera w Bydgoszczy który polecił mi kosmetyki do włosów . Odkąd je stosuję mam piękne włosy więc uważam że fryzjer znał się na swojej pracy.

      Komentarz


      • #4
        W Poznaniu jest świetny fryzjer. Mówię o Według mnie koniecznie trzeba się tam wybrać!

        Komentarz


        • #5
          Witam wszystkich. Włosy to bardzo wazny element naszego ciała, to dzieki nim mozemy sie w pewien sposob wyroznic, okreslic swoj styl . Dlatego warto korzystac z pomocy tylko profesjonalnych fryzjerow, ktorzy wiedza co robia. Ostatnio skorzystalem z oferty i jestem bardzo zadwolony z efektow, dobra robota. Polecam.

          Komentarz


          • #6
            A czy sądzicie, że ten fryzjer z Lublina będzie dobrym wyborem ? Macie jakieś doświadczenia z fryzjerami z Lublina?

            Komentarz


            • #7
              Sam ostatnio byłem u fryzjera w i wszystko co sobie zaplanowałem było zrobione.Moim zdaniem to bardzo dobry fryzjer dla każdego człowieka co lubi eksperymenty na swojej głowie.Takie jest moje zdanie.

              Komentarz

              Pracuję...
              X