Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kredyt hipoteczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kredyt hipoteczny

    Szukacie dobrych, tanich kredytów ? Jeśli tak, ten kalkulator kredytowy pomoże wam wyszukać najlepsze opcje kredytowe jakie są dostępne w dzisiejszych czasach.

  • #2
    Kalkulatory kredytowe, nie zawsze "mówią" prawdę. Lepiej isć do doradcy kredytowego.

    Komentarz


    • #3
      A moim zdaniem branie kredytu hipotecznego jest dość ryzykowne. Mieszkanie jest potem nie do odzyskania (lub dom).

      Komentarz


      • #4
        A orientujesz się może czy ubezpieczenie na życie które mam w ma wpływ na kredyt hipoteczny tzn. na decyzję czy dany bank mi takiego kredytu udzieli czy nie?

        Komentarz


        • #5
          według mnie nic nie będzie miało

          __________________________

          Komentarz


          • #6
            Z tego co się dowiadywałam to ma znaczenie tylko to czy mamy stałą prace, ale ale to też nie do końca chodzi o mowe o pracę. Też zastanawiam się nad kredytem bo chłopak pokazywał mi w internecie na wizualizacji - Łobzów. Całkiem fajne mieszkania i z tego co widziałam to metraze takie jak mnie interesują - do 50 metrów sa nadal dostępne.

            Komentarz


            • #7
              Takie porównywarki kredytów super się sprawdzają.

              Komentarz


              • #8
                Ja bym raczej skorzystał z usług jakiegoś doświadczonego doradcy kredytowego. On podpowie ci jakie rozwiązanie będzie dla ciebie najkorzystniejsze.

                Komentarz


                • #9
                  Ja jestem jak najbardziej za pobieraniem pożyczek. Nigdy nie wiadomo jak się komu noga podwinie, czasami trzeba takie zobowiązanie zaciągnąć. Moim zdaniem oczywiście warto zerknąć na , ktore często są dostępne dla osób bez dochodów, na sam dowód. Taka chwilówka jest bardzo fajna, bo jak spłacimy ją w 30 dni to często nie są nam zaliczane żadne odsetki

                  Komentarz


                  • #10
                    Sprawdź też rankingi w Internecie. Wiele ciekawych opcji tego typu można znaleźć np. tu

                    Komentarz


                    • #11
                      Nie zdarzyło mi się jeszcze zaciągać tak dużych zobowiązań, ale obawiam się że przyjdzie czas zakupu domu i wtedy się zacznie. Póki co jestem pozytywnie nastawiona bo przy drobnych pożyczkach pomaga mi strona
                      umożliwiająca znalezienie korzystnej oferty, na podstawie porównań różnych firm. Polecam ten sposób, bo po prostu jest wygodny

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja już nie raz miałem okazję zaciągać takie duże zobowiązania i mogę Ci powiedzieć, że najlepiej w takich przypadkach jest po prostu skorzystać z takich narzędzi jak . Dzięki temu możemy dobrze wybrać bank, który udzieli nam kredytu.

                        Komentarz


                        • #13
                          Wydaje mi się, że nieważne z jakim kredytem mamy do czynienia musimy być pewni, że nasz budżet jest w miarę stabilny przed zaciągnięciem kredytu. Znalazłam wczoraj informację o czymś takim jak i zastanawiam się czy rzeczywiście może to ułatwić sprawę kontroli swoich finansów. Co myślicie na ten temat?

                          Komentarz


                          • #14
                            Niestety, nie jestem w stanie pomóc w tym obszarze temtycznym. Nie będę w stanie pomóc...

                            Komentarz


                            • #15
                              Zanim weźmiecie kredyt hipoteczny, warto się o takich kredytach jak najwięcej dowiedzieć. Ten artykuł będzie odpowiedni na początek.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X