Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

leczenie kanałowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • leczenie kanałowe

    Witam,

    szukam dobrego stomatologa w Szczecinie bądź okolicach. Mam 2 zęby do leczenia kanałowego i potrzebuje dobrego specjalisty. Panicznie boję się dentystów jednak sprawa zaszła już tak daleko, że nie ma innego wyboru. Proszę o pomoc.

  • #2
    Zamieszczone przez Agata5 Zobacz posta
    Witam,

    szukam dobrego stomatologa w Szczecinie bądź okolicach. Mam 2 zęby do leczenia kanałowego i potrzebuje dobrego specjalisty. Panicznie boję się dentystów jednak sprawa zaszła już tak daleko, że nie ma innego wyboru. Proszę o pomoc.
    Zastanawiam się jak wytrzymujesz z zębami do leczenia kanałowego. U mnie się zaczęło to od ogromnego bólu i musiałam iść od razu do dentysty. No ale jak coś to ja byłam u Pani Magdy z kliniki Froe (ul. Panieńska), chodzę tam też na wizyty kontrolne i nigdy nie było żadnych problemów.

    Komentarz


    • #3
      Witam może skonsultuj jeszcze z innym lekarz zęby nie trzeba było leczyć kanałowo

      Komentarz


      • #4
        Leczenie kanałowe to jest ten etap wizyt u dentysty, którego delikatnie zaczynam się obawiać. Nie mam żadnej awersji do chodzenia na wizyty i nie boję się tego, ale leczenia kanałowego nie miałem nigdy, a nasłuchałem się od wszystkich wokół jakie to jest straszne, bolesne i w ogóle. Mam nadzieję, że nie będę musiał sprawdzać na własnej skórze jak to jest i największym zabiegiem jaki będę miał to będzie plombowanie.

        Komentarz

        Pracuję...
        X