Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

usuwanie ósemek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • usuwanie ósemek

    Cześć mój dentysta stwierdził, że muszę usunąć dwie ósemki. Czy ktoś z Was miał taki zabieg? Czy jest on bardzo bolesny i czy długo utrzymuje się opuchlizna? Pytam ponieważ w związku z powyższą sytuacją miałem przykre skutki uboczne. Znajomy polecił mi abym zgłosił się do specjalistów w tej dziedzinie - - zajmują się oni m.in uzyskiwaniem odszkodowań za takie sytuacje jak u mnie. Niestety zarówno opuchlizna jak i stan zapalny cały czas się utrzymują pomimo długiego czasu po zabiegu.
    Ostatnio edytowany przez wordy; 02.10.2018, 15:58.

  • #2
    Smieszni są ludzie, którzy robią takie przedstawienie jak to boli wyrywanie zębów. Zatrzymane ósemki, które wg nie wyrosły to jest dopiero sajgon je wycinać. A wy płaczecie bo wam puchnie buzia po wyrwaniu. Nie widzieliście prawdziwej opuchlizny bo operacjach na chirurgii szczękowo-twarzowej. Nic nie wiecie o prawdziwym bólu przy poważnych operacjach. Rozetną wam czaszkę to zobaczycie, co to jest ból. Nie pozdrawiam.


    Ostatnio edytowany przez lukaszglinek; 07.11.2018, 15:56.

    Komentarz


    • #3
      ja mialem usuwane w Scandinavian Clinic, tym znanym centrum dent w Krakowie, u doktora Balczynskiego, moge polecic bo wszystko szybko i sprawnie, profesjonalne znieczulenie, opuchlizny tez na szczescie zadnej nie mialem, generalnie lekarz mega spoko, moge tylko ptwierdzic dobre opinie na jego temat

      Komentarz


      • #4
        Nie Ty pierwszy i pewnie nie ostatni przechodzisz przez problemy z ósemkami. Też jestem przed zabiegiem usunięcia -prawej górnej bo krzywo rośnie i wyszła zepsuta przez co się praktycznie cała skruszyła :/ Wczoraj robiłam zdjęcie pantomograficzne w warszawskim diagdencie bo mi dentysta kazał żeby dokładnie zlokalizować ten ząb (a raczej to co z niego zostało) w dziąśle i móc go usunąć raz na zawsze.

        Komentarz


        • #5
          Miałam usuwaną ósemkę i nie wspominam tego zbyt dobrze. Niestety źle to zniosłam, choć lekarz i opieka świetna

          Komentarz


          • #6
            Ja wolę tego uniknąć.
            ---

            Komentarz


            • #7
              Też raczej wolałbym uniknąć

              Komentarz


              • #8
                Ja również ale czasami nie ma wyboru i na takie usuwanie trzeba się wybrać. Chociaż faktycznie nie jest to nic przyjemnego.....

                Polecam zdecydować się na operacyjne usuwanie ósemek z uwagi na to,ze nie jest tak bardzo problematyczne oraz bolesne. Nie ma również ryzyka suchego zebodołu.

                Komentarz


                • #9
                  W Warszawie mogę polecić Ratyńscy Dental Clinic. Bardzo dobrzy lekarze, lecża zgodie z najnowocześniejszymi metodami leczenia, bez bólu. warto sie tam wybrać jeśli potrzebujemy usług stomatologicznych.

                  Komentarz


                  • #10
                    Tydzień temu usuwano mi ósemki w Corten Medic. Pomimo sytuacji i tak przyjęto mnie i bez problemu zajęto się moimi zębami. Wszytsko czysto sterylnie i z najwyższą ostrożnościa. Zabieg bezbolesny, potem leka opuchlizna ale ogólnie ok

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X